Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GaduAIR: Nowe logo i strona internetowa

GaduAIR zmienia swoje oblicze w Internecie. Operator uruchomił właśnie nową stronę internetową, która ma być przewodnikiem po świecie mobilnej komunikacji. Zmieniono także logo sieci.

Głównym celem nowego serwisu www.GaduAir.pl jest przyjazna i czytelna prezentacja szerokiej i innowacyjnej oferty GaduAIR. Nowa strona kładzie nacisk na stałe korzyści dostępne dla użytkowników GaduAIR oraz informuje o aktualnych promocjach sieci.

Wraz z nowym serwisem zmieniło się także logo, które przedstawiamy poniżej.
Nowe logo GaduAIR

Źródło: media2.pl
GaduAIR zmienia swoje oblicze w Internecie. Operator uruchomił właśnie nową stronę internetową, która ma być przewodnikiem po świecie mobilnej komunikacji. Zmieniono także logo sieci.Głównym celem nowego serwisu www.GaduAir.pl jest przyjazna i czytelna prezentacja szerokiej i innowacyjnej oferty GaduAIR. Nowa strona kładzie nacisk na stałe korzyści dostępne dla użytkowników GaduAIR oraz informuje o aktualnych promocjach sieci.Wraz z nowym serwisem zmieniło się także logo, które przedstawiamy poniżej. Źródło: media2.pl  - GaduAIR: Nowe logo i strona internetowa
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz