Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

2 grosze za SMS-a

GaduAir obniża ceny SMS-ów do innych sieci – do 2 groszy w profilu, gdzie minuta rozmowy kosztuje 19 groszy. Promocja potrwa aż do odwołania.

Nowa promocja umożliwia użytkownikom GaduAir wykonywanie połączeń do innych sieci telekomunikacyjnych w cenie 19 groszy za minutę połączenia (nie dotyczy Play, Cyfrowego Polsatu, wRodzinie oraz Mobylandu) oraz wysyłanie wiadomości tekstowych SMS w cenie 2 groszy za 1 SMS.

Aktywacja opcji promocyjnej 19 gr/min i 2 gr/SMS następuje kodem *123*2#. Uruchomienie tej opcji promocyjnej jest równoznaczne z wyborem 19 gr/min w promocji Wszechdostępni. Wszyscy klienci, którzy już korzystają z tej opcji Wszechdostępnych, automatycznie otrzymają niższe stawki za SMS.

Źródło: telepolis.pl

GaduAir obniża ceny SMS-ów do innych sieci - do 2 groszy w profilu, gdzie minuta rozmowy kosztuje 19 groszy. Promocja potrwa aż do odwołania. Nowa promocja umożliwia użytkownikom GaduAir wykonywanie połączeń do innych sieci telekomunikacyjnych w cenie 19 groszy za minutę połączenia (nie dotyczy Play, Cyfrowego Polsatu, wRodzinie oraz Mobylandu) oraz wysyłanie wiadomości tekstowych SMS w cenie 2 groszy za 1 SMS. Aktywacja opcji promocyjnej 19 gr/min i 2 gr/SMS następuje kodem *123*2#. Uruchomienie tej opcji promocyjnej jest równoznaczne z wyborem 19 gr/min w promocji Wszechdostępni. Wszyscy klienci, którzy już korzystają z tej opcji Wszechdostępnych, automatycznie otrzymają niższe stawki za SMS. Źródło: telepolis.pl  - 2 grosze za SMS-a
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz