Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

25 gr na komórki z Gadu-NaGłos

Użytkownicy Gadu-NaGłos mogą dzwonić na telefony komórkowe z Gadu-Gadu w cenie 25 groszy za minutę połączenia. Promocja obowiązuje od 20 marca.

Oferta wprowadza konkurencyjnie niskie ceny na połączenia telefoniczne wykonywane z komunikatora GG na polskie numery telefonów komórkowych (niedotyczy to jednak numerów w sieci Play i Telefonii Cyfrowego Polsatu) oraz na wybrane najpopularniejsze kierunki międzynarodowe.

Rozmowy telefoniczne VoIP w GG posiadają przydatną prezentację numeru, dzięki czemu umożliwiają naszemu rozmówcy rozpoznanie dzwoniącego z GG.
Oferta faktycznie jest konkurencyja, w EasyCall i Neofon, za tę samą usługę zapłacimy 32 grosze, Tlenie 48 groszy.

Użytkownicy Gadu-NaGłos mogą dzwonić na telefony komórkowe z Gadu-Gadu w cenie 25 groszy za minutę połączenia. Promocja obowiązuje od 20 marca.Oferta wprowadza konkurencyjnie niskie ceny na połączenia telefoniczne wykonywane z komunikatora GG na polskie numery telefonów komórkowych (niedotyczy to jednak numerów w sieci Play i Telefonii Cyfrowego Polsatu) oraz na wybrane najpopularniejsze kierunki międzynarodowe.Rozmowy telefoniczne VoIP w GG posiadają przydatną prezentację numeru, dzięki czemu umożliwiają naszemu rozmówcy rozpoznanie dzwoniącego z GG.Oferta faktycznie jest konkurencyja, w EasyCall i Neofon, za tę samą usługę zapłacimy 32 grosze, Tlenie 48 groszy.  - 25 gr na komórki z Gadu-NaGłos
Kategorie: Użytkownicy
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz