Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

300 SMSów zamiast kilogramu cukru

Zaniepokojone media spekulują na temat rosnących z dnia na dzień cen cukru. W odpowiedzi na pełne niepokoju doniesienia prasowe, sieć GaduAIR doradza swoim użytkownikom, by przestali słodzić a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydali na tanie SMS-y. Za 6 złotych – równowartość kilograma cukru można ich wysłać aż 300, bowiem cena SMS-a w GaduAIR to tylko 2 grosze.

SMS-y za 2 grosze i 19 groszy za minutę połączenia to element oferty promocyjnej, z jakiej skorzystać może każdy użytkownik GaduAIR. Po doładowaniu konta ma on do wyboru promocyjne stawki do wszystkich sieci lub darmowe rozmowy i SMS-y w sieci GaduAIR.

Aktywacja opcji promocyjnej ma miejsce po wpisaniu w telefonie *123*2#.

Zaniepokojone media spekulują na temat rosnących z dnia na dzień cen cukru. W odpowiedzi na pełne niepokoju doniesienia prasowe, sieć GaduAIR doradza swoim użytkownikom, by przestali słodzić a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydali na tanie SMS-y. Za 6 złotych – równowartość kilograma cukru można ich wysłać aż 300, bowiem cena SMS-a w GaduAIR to tylko 2 grosze. SMS-y za 2 grosze i 19 groszy za minutę połączenia to element oferty promocyjnej, z jakiej skorzystać może każdy użytkownik GaduAIR. Po doładowaniu konta ma on do wyboru promocyjne stawki do wszystkich sieci lub darmowe rozmowy i SMS-y w sieci GaduAIR. Aktywacja opcji promocyjnej ma miejsce po wpisaniu w telefonie *123*2#.  - 300 SMSów zamiast kilogramu cukru
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „300 SMSów zamiast kilogramu cukru
  1. weźcie ludzie to jakieś pojeebane :/ mamy przestać sporzywać cukier zzeby moc esemesowac?POJEBANE!

Dodaj komentarz