Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

8 nowych kanałów

Wraz z nadejściem wiosny oferta platformy radiowej GG Network poszerzyła się o aż 8 kanałów. W tej chwili słuchacze Open FM mają już do dyspozycji blisko sto stacji w różnych formatach i gatunkach muzycznych: od lekkich, tanecznych rytmów po ostre, metalowe brzmienia.

Jedną z nowych propozycji radia jest kanał Praca. Znajdziemy w niej połączenie bieżących przebojów z utworami z poprzednich dekad, które będzie doskonałym tłem dla codziennych zajęć.

Fanów polskiego hip-hopu ucieszą z pewnością dwa nowe kanały. Pierwszy to Hip-Hop Klasyk – stacja stworzona z myślą o fanach polskiego rapu z lat 90. i początku XXI wieku. Usłyszymy w niej klasyczne brzmienie kojarzące się z początkami kultury hip-hopowej w Polsce: Molestę, Paktofonikę, Grammatik i wielu innych. Druga to Hip-Hop WWA – radio poświęcone w całości przedstawicielom stołecznego rapu. Obok takich tuzów stołecznej sceny, jak Tede, Eldo, Sokół czy Pezet, znajdziemy tutaj także reprezentantów warszawskiego podziemia.

Z kolei dla miłośników ciężkich brzmień załoga Open.FM przygotowało stację Classic Metal. To powrót do korzeni ciężkiego grania: klasycznych nagrań Metalliki, Slayera, Black Sabbath czy Iron Maiden.

Portfolio stacji „klasycznych” uzupełnia ALT Classic – kolejny kanał w alternatywnej rodzinie Open.FM. Usłyszymy tu całą klasykę muzyki alternatywnej w pigułce: od The Velvet Underground i Davida Bowie’ego po Radiohead, Blur czy R.E.M.

Propozycją GG dla nastoletnich słuchaczy Open FM jest nowy kanał OMG! 100% Hits. To stacja, w której znajdziecie wszystko to, co obecnie rządzi na listach przebojów zarówno w Polsce, jak i na świecie, na czele z Rihanną, Pitbullem i Bruno Marsem.

W Miejskiej Stacji usłyszymy z kolei artystów zaliczanych do brzmień spod znaku tzw. Urban Music – dubstepu, hip-hopu czy drum’n’bassu. To porcja nowoczesnej elektroniki przeplatanej niezależnymi, ulicznymi bitami. Obok najnowszych utworów Chase & Status znajdą się tu hity Skrilleksa, Kendricka Lamara, a nawet Daft Punk.

Ostatnią z nowo otwartych stacji jest kanał Wesele, dedykowany wszystkim tym, którzy chcą powrócić do romantycznej i szczęśliwej atmosfery nocy weselnej lub szukają muzycznych propozycji na ten niezwykły wieczór. Znajdą tu zarówno nieśmiertelne klasyki polskich wesel, jak i przeboje ostatnich lat, przy których bawią się dziś młode pary. Wszystko to dopełni porcja romantycznych ballad – w sam raz na pierwszy taniec!

Przypomnijmy, że z radia można korzystać nie tylko w komunikatorze GG i poprzez WWW, ale również w wersji mobilnej – Open FM od dłuższego czasu dostępne jest w formie bezpłatnej aplikacji na smartfony (systemy: Android, iOS, Windows Phone).

Wraz z nadejściem wiosny oferta platformy radiowej GG Network poszerzyła się o aż 8 kanałów. W tej chwili słuchacze Open FM mają już do dyspozycji blisko sto stacji w różnych formatach i gatunkach muzycznych: od lekkich, tanecznych rytmów po ostre, metalowe brzmienia. Jedną z nowych propozycji radia jest kanał Praca. Znajdziemy w niej połączenie bieżących przebojów z utworami z poprzednich dekad, które będzie doskonałym tłem dla codziennych zajęć. Fanów polskiego hip-hopu ucieszą z pewnością dwa nowe kanały. Pierwszy to Hip-Hop Klasyk – stacja stworzona z myślą o fanach polskiego rapu z lat 90. i początku XXI wieku. Usłyszymy w niej klasyczne brzmienie kojarzące się z początkami kultury hip-hopowej w Polsce: Molestę, Paktofonikę, Grammatik i wielu innych. Druga to Hip-Hop WWA – radio poświęcone w całości przedstawicielom stołecznego rapu. Obok takich tuzów stołecznej sceny, jak Tede, Eldo, Sokół czy Pezet, znajdziemy tutaj także reprezentantów warszawskiego podziemia. Z kolei dla miłośników ciężkich brzmień załoga Open.FM przygotowało stację Classic Metal. To powrót do korzeni ciężkiego grania: klasycznych nagrań Metalliki, Slayera, Black Sabbath czy Iron Maiden. Portfolio stacji „klasycznych” uzupełnia ALT Classic – kolejny kanał w alternatywnej rodzinie Open.FM. Usłyszymy tu całą klasykę muzyki alternatywnej w pigułce: od The Velvet Underground i Davida Bowie’ego po Radiohead, Blur czy R.E.M. Propozycją GG dla nastoletnich słuchaczy Open FM jest nowy kanał OMG! 100% Hits. To stacja, w której znajdziecie wszystko to, co obecnie rządzi na listach przebojów zarówno w Polsce, jak i na świecie, na czele z Rihanną, Pitbullem i Bruno Marsem. W Miejskiej Stacji usłyszymy z kolei artystów zaliczanych do brzmień spod znaku tzw. Urban Music – dubstepu, hip-hopu czy drum’n’bassu. To porcja nowoczesnej elektroniki przeplatanej niezależnymi, ulicznymi bitami. Obok najnowszych utworów Chase & Status znajdą się tu hity Skrilleksa, Kendricka Lamara, a nawet Daft Punk. Ostatnią z nowo otwartych stacji jest kanał Wesele, dedykowany wszystkim tym, którzy chcą powrócić do romantycznej i szczęśliwej atmosfery nocy weselnej lub szukają muzycznych propozycji na ten niezwykły wieczór. Znajdą tu zarówno nieśmiertelne klasyki polskich wesel, jak i przeboje ostatnich lat, przy których bawią się dziś młode pary. Wszystko to dopełni porcja romantycznych ballad – w sam raz na pierwszy taniec! Przypomnijmy, że z radia można korzystać nie tylko w komunikatorze GG i poprzez WWW, ale również w wersji mobilnej – Open FM od dłuższego czasu dostępne jest w formie bezpłatnej aplikacji na smartfony (systemy: Android, iOS, Windows Phone).  - 8 nowych kanałów
Kategorie: Open.FM
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz