Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Akcja Słońce 2, czyli co dalej?

Akcja Słońce to akcja mająca na celu zwrócenie uwagi teamowi tworzącemu NGG na potrzeby użytkownika końcowego. Poprzez zasypywanie setkami maili wymusiliśmy pewne zmiany – w buildach testowych i w finalnym poprawiono 7 błędów, niestety wprowadzono nie wiele naszych sugestii (jedynie wyszukiwanie w archiwum, co z resztą było planowane od dawna), choć VideoRozmowy i przejście aplikacji na WebKit wychodzi na plus.

Mimo, iż można uznać, że NGG Team wziął się do roboty za komunikator a nie program dla dzieci Neo, to nadal pozostała spora lista sugestii, która na bieżąco jest aktualizowana. Stąd na forum akcji powstał temat, który ma na celu przeprowadzenie dyskusji o przyszłości akcji i ewentualne stworzenie jej kolejnego etapu.

Aktualnie w domenie akcja-slonce2.tk użytkownicy są proszeni o wypełnienie ankiety, która ma pomóc w ustaleniu priorytetów, którymi powinni się kierować twórcy komunikatora.

Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia ankiety oraz do dyskusji na temat kształtu kolejnego etapu akcji

Akcja Słońce to akcja mająca na celu zwrócenie uwagi teamowi tworzącemu NGG na potrzeby użytkownika końcowego. Poprzez zasypywanie setkami maili wymusiliśmy pewne zmiany - w buildach testowych i w finalnym poprawiono 7 błędów, niestety wprowadzono nie wiele naszych sugestii (jedynie wyszukiwanie w archiwum, co z resztą było planowane od dawna), choć VideoRozmowy i przejście aplikacji na WebKit wychodzi na plus. Mimo, iż można uznać, że NGG Team wziął się do roboty za komunikator a nie program dla dzieci Neo, to nadal pozostała spora lista sugestii, która na bieżąco jest aktualizowana. Stąd na forum akcji powstał temat, który ma na celu przeprowadzenie dyskusji o przyszłości akcji i ewentualne stworzenie jej kolejnego etapu. Aktualnie w domenie akcja-slonce2.tk użytkownicy są proszeni o wypełnienie ankiety, która ma pomóc w ustaleniu priorytetów, którymi powinni się kierować twórcy komunikatora. Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia ankiety oraz do dyskusji na temat kształtu kolejnego etapu akcji  - Akcja Słońce 2, czyli co dalej?
Kategorie: GaduNews.pl
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz