Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Aplikacja desktopowa NK.pl dla Windows

NK.pl dla WindowsKomunikator desktopowy Naszej-Klasy dla systemu Windows zapowiadaliśmy już w ubiegłym roku. Instalowany na dysku programik będzie obsługiwać rozmowy NKTalk i pocztę, a także informować o aktywności przyjaciół. Pojawi się w drugim kwartale 2011 roku.

Rzecznik NK.pl Joanna Gajewska poinformowała, że wersję standalone portalu będzie można ukryć w zasobniku systemowym, cały czas pozostając zalogowanym. Dzięki temu, na bieżąco będziemy otrzymywać informacje o nowych zdarzeniach, takich jak nowe zdjęcia czy komentarz do profilu. Aplikacja NK.pl dla Windows to kolejna próba wyjścia portalu poza przeglądarkę. Od jakiegoś czasu działają już aplikacje NK dla komórek.

Zrzuty ekranu przesłane przez NK.pl sugerują, że w aplikacji duży nacisk położony zostanie na komunikator Naszej Klasy – NKtalk, w którym można będzie, bez włączania przeglądarki, kontaktować się ze znajomymi. Sam komunikator NKTalk jest dostępny z poziomu każdego komunikatora z obsługą XMPP.

źródło: PC World, własne

Komunikator desktopowy Naszej-Klasy dla systemu Windows zapowiadaliśmy już w ubiegłym roku. Instalowany na dysku programik będzie obsługiwać rozmowy NKTalk i pocztę, a także informować o aktywności przyjaciół. Pojawi się w drugim kwartale 2011 roku. Rzecznik NK.pl Joanna Gajewska poinformowała, że wersję standalone portalu będzie można ukryć w zasobniku systemowym, cały czas pozostając zalogowanym. Dzięki temu, na bieżąco będziemy otrzymywać informacje o nowych zdarzeniach, takich jak nowe zdjęcia czy komentarz do profilu. Aplikacja NK.pl dla Windows to kolejna próba wyjścia portalu poza przeglądarkę. Od jakiegoś czasu działają już aplikacje NK dla komórek. Zrzuty ekranu przesłane przez NK.pl sugerują, że w aplikacji duży nacisk położony zostanie na komunikator Naszej Klasy - NKtalk, w którym można będzie, bez włączania przeglądarki, kontaktować się ze znajomymi. Sam komunikator NKTalk jest dostępny z poziomu każdego komunikatora z obsługą XMPP. źródło: PC World, własne  - Aplikacja desktopowa NK.pl dla Windows
Kategorie: Alternatywne klienty GG
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Aplikacja desktopowa NK.pl dla Windows
  1. oja na prawde a jak siciągne to nie bede miała wirusa[gg]=/[gg]

  2. diobels: "Pojawi się w drugim kwartale 2011 roku."

  3. kolejny syf dla ludzi mających znajomych tylko przez neta… ;/

Dodaj komentarz