Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

TwarzoKsięGGa (Facebook)


TwarzoksięGGa to aplikacja oparta o GGAPI działająca w komunikatorach GG 11, GG.pl, Android GG 3 i iOS GG 3. Aplikacja przesyła powiadomienia z Facebooka prosto na Twoje Gadu-Gadu. Odczyt powiadomień możliwy jest wewnątrz okna programu. W przyszłych wersjach planowane jest pobieranie na Strefę GG naszych postów z Facebooka, co uczyni nasz profil GG atrakcyjniejszym.

Zainstaluj aplikację

Regulamin:

  1. W ramach aplikacji TwarzoksięGGa użytkownik otrzymuje możliwość otrzymywania powiadomień z serwisu Facebook.com na swoje konto w usłudze komunikatora internetowego GG.
  2. Do skorzystania z usługi konieczne jest posiadanie aplikacji GG 11, Mobilnego GG Android, Mobilnego GG iOS lub przeglądarki internetowej z włączoną obsługą JavaScript.
  3. W oknach aplikacji mogą być umieszczane banery reklamowe przez twórców aplikacji. Użytkownik nie jest uprawniony do blokowania wyświetlania owych banerów.
  4. Na serwerach GaduNews.pl przechowywane są jedynie klucze dostępu wymagane do odczytu danych z serwisu Facebook.com. Żadne dane, do których usługa uzyskuje dostęp nie są gromadzone.
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz