Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Aukcja numeru GG:18 zakończona

Dziś zakończyła się aukcja numeru specjalnego GG:18 na rzecz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ostatnie kilka minut było prawdziwą walką pomiędzy kupującymi, którzy prześcigali się w ofertach. Ostateczna kwota za numer GG:18 padła na kilka sekund przed zakończeniem aukcji.

Przedstawiciele GG Network ustalają kim jest osoba, która wylicytowała numer GG:18. Wiadomo, ze już dokonano wpłaty. Przekazanie specjalnego numeru GG nastąpi w siedzibie WOŚP w Warszawie w obecności przedstawicieli Fundacji i firmy GG Network.

Gadu-Gadu gra wspólnie z WOŚP już po raz piąty. I znów zwyczajowo pada rekord. Nie ma w ciągu całego roku innej możliwości zdobycia tak atrakcyjnego numeru. Dotychczas wylicytowano: GG:14, GG:15, GG:16, GG:17 i w tym roku – GG:18. Rok temu specjalny numer został wylicytowany za 20 100 zł. W tym roku padł kolejny rekord i numer 18 został sprzedany za 21 600 zł.

Gadu-Gadu to naprawdę fantastyczna historia, która jest z nami od samego niemalże od początku, od kiedy powstało (Gadu-Gadu) – mówi Jurek Owsiak.

Oprócz numeru specjalnego, w tym roku na aukcjach Gadu-Gadu dla WOŚP licytowane są jeszcze zestawy gadżetów i wyjątkowych Blip-bombek. Aukcje nadal trwają pod tym adresem.

Ciekawostką jest, że GG Network z nieznanych przyczyn wycofało aukcję numeru specjalnego GaduAIR 729 180 180. Jego cena osiągnęła 100 zł, po czym aukcję wycofano.

Dziś zakończyła się aukcja numeru specjalnego GG:18 na rzecz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ostatnie kilka minut było prawdziwą walką pomiędzy kupującymi, którzy prześcigali się w ofertach. Ostateczna kwota za numer GG:18 padła na kilka sekund przed zakończeniem aukcji. Przedstawiciele GG Network ustalają kim jest osoba, która wylicytowała numer GG:18. Wiadomo, ze już dokonano wpłaty. Przekazanie specjalnego numeru GG nastąpi w siedzibie WOŚP w Warszawie w obecności przedstawicieli Fundacji i firmy GG Network.Gadu-Gadu gra wspólnie z WOŚP już po raz piąty. I znów zwyczajowo pada rekord. Nie ma w ciągu całego roku innej możliwości zdobycia tak atrakcyjnego numeru. Dotychczas wylicytowano: GG:14, GG:15, GG:16, GG:17 i w tym roku - GG:18. Rok temu specjalny numer został wylicytowany za 20 100 zł. W tym roku padł kolejny rekord i numer 18 został sprzedany za 21 600 zł. Gadu-Gadu to naprawdę fantastyczna historia, która jest z nami od samego niemalże od początku, od kiedy powstało (Gadu-Gadu) - mówi Jurek Owsiak.Oprócz numeru specjalnego, w tym roku na aukcjach Gadu-Gadu dla WOŚP licytowane są jeszcze zestawy gadżetów i wyjątkowych Blip-bombek. Aukcje nadal trwają pod tym adresem. Ciekawostką jest, że GG Network z nieznanych przyczyn wycofało aukcję numeru specjalnego GaduAIR 729 180 180. Jego cena osiągnęła 100 zł, po czym aukcję wycofano.  - Aukcja numeru GG:18 zakończona
Kategorie: Sieć
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz