Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Blip zamykany, użytkownicy mogą migrować na Wykop.pl

Stało się to o czym mówiło się od wielu miesięcy – GG Network zamyka kolejny serwis, a jest nim Blip.pl – pierwszy w Polsce serwis mikroblogowy, odpowiednik Twittera.
Dziś użytkownicy, którzy korzystają z serwisu przez stronę www (można korzystać z niego również za pośrednictwem XMPP, GG oraz aplikacji na różne systemy operacyjne) ujrzeli taki oto komunikat:

Użytkownicy mogą migrować z Blipa do wykopowych mikroblogów zachowując przy tym wszystkie swoje wpisy. Przypomnijmy, że Wykop wraz z GG Network znajdują się od niedawna razem w Grupie Allegro w segmencie Media i Komunikacja, której szefuje prezes GG Network. Przypominamy również, że GG Network w ciągu ostatnich kilku miesięcy zamknął już kilka innych swoich usług, również tych, które podobnie jak Blip kupiono już jako gotowe produkty (Poczta GG, Polchat, GaduNaGłos, Moja Generacja, GaduFoto, Bliziutko). Ciekaw jestem kiedy GG Network pogrzebie w piachu usługi związane z GG 11 typu GG Dysk, Gry, Strefa itp.

Zauważmy, że przy zamknięciu każdego serwisu spółka traci spore grono użytkowników co mogło odbijać się na wynikach w badaniu Megapanel. Ostatnio jednak spółka w badaniu występuje wspólnie z grupą Allegro jako jeden podmiot co daje grupie silną pozycję vicelidera zestawienia.

Po wszystkich tych zamknięciach nasuwa się jedno pytanie: czy warto ufać tej spółce i wiązać się z jej usługami?

Stało się to o czym mówiło się od wielu miesięcy - GG Network zamyka kolejny serwis, a jest nim Blip.pl - pierwszy w Polsce serwis mikroblogowy, odpowiednik Twittera. Dziś użytkownicy, którzy korzystają z serwisu przez stronę www (można korzystać z niego również za pośrednictwem XMPP, GG oraz aplikacji na różne systemy operacyjne) ujrzeli taki oto komunikat: Użytkownicy mogą migrować z Blipa do wykopowych mikroblogów zachowując przy tym wszystkie swoje wpisy. Przypomnijmy, że Wykop wraz z GG Network znajdują się od niedawna razem w Grupie Allegro w segmencie Media i Komunikacja, której szefuje prezes GG Network. Przypominamy również, że GG Network w ciągu ostatnich kilku miesięcy zamknął już kilka innych swoich usług, również tych, które podobnie jak Blip kupiono już jako gotowe produkty (Poczta GG, Polchat, GaduNaGłos, Moja Generacja, GaduFoto, Bliziutko). Ciekaw jestem kiedy GG Network pogrzebie w piachu usługi związane z GG 11 typu GG Dysk, Gry, Strefa itp. Zauważmy, że przy zamknięciu każdego serwisu spółka traci spore grono użytkowników co mogło odbijać się na wynikach w badaniu Megapanel. Ostatnio jednak spółka w badaniu występuje wspólnie z grupą Allegro jako jeden podmiot co daje grupie silną pozycję vicelidera zestawienia. Po wszystkich tych zamknięciach nasuwa się jedno pytanie: czy warto ufać tej spółce i wiązać się z jej usługami?  - Blip zamykany, użytkownicy mogą migrować na Wykop.pl
Kategorie: Blip.pl, GG Network - Właściciel GG
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz