Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Blisko, bliziuteńko, bliziutko

GG Networks planuje integrację swojego nowego serwisu – Bliziutko.pl – z komunikatorem Gadu-Gadu. Wynikiem integracji ma być możliwość sprawdzenia, w którym miejscu Polski znajduje się osoba z którą rozmawiamy.

Bliziutko.pl to miejsce w Internecie, gdzie poznają się sąsiedzi, znajomi i nieznajomi, których łączy wspólna okolica i wspólne tematy. Serwis pokazuje takie dane osoby jak: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania. Ponadto umożliwia pisanie wspólnego bloga przez osoby mieszkające w okolicy.

GG Networks kupiło stronę w 2008 roku:
Bliziutko.pl nabyliśmy jakiś czas temu, ale przez ten czas kompletnie napisaliśmy go od nowa i zmieniliśmy, zainwestowaliśmy sporo czasu i pieniędzy – teraz rusza w nowym kształcie, z nowymi funkcjami – mówi Jarek Rybus, rzecznik prasowy GG Network – Tak więc Blizuitko.pl powraca ze zwielokrotnioną siłą i ze znaczną integracją z komunikatorem. Np. w katalogu publicznym GG będzie można dowiedzieć się nie tylko o numerze GG znajomego, ale również dowiedzieć się gdzie znajomy się znajduje. Wcześniej, dla prywatności, znajomy będzie musiał wyrazić zgodę na podawanie takich informacji – będą to informacje deklaratywne.

GG Networks planuje integrację swojego nowego serwisu - Bliziutko.pl - z komunikatorem Gadu-Gadu. Wynikiem integracji ma być możliwość sprawdzenia, w którym miejscu Polski znajduje się osoba z którą rozmawiamy. Bliziutko.pl to miejsce w Internecie, gdzie poznają się sąsiedzi, znajomi i nieznajomi, których łączy wspólna okolica i wspólne tematy. Serwis pokazuje takie dane osoby jak: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania. Ponadto umożliwia pisanie wspólnego bloga przez osoby mieszkające w okolicy. GG Networks kupiło stronę w 2008 roku:- Bliziutko.pl nabyliśmy jakiś czas temu, ale przez ten czas kompletnie napisaliśmy go od nowa i zmieniliśmy, zainwestowaliśmy sporo czasu i pieniędzy - teraz rusza w nowym kształcie, z nowymi funkcjami - mówi Jarek Rybus, rzecznik prasowy GG Network - Tak więc Blizuitko.pl powraca ze zwielokrotnioną siłą i ze znaczną integracją z komunikatorem. Np. w katalogu publicznym GG będzie można dowiedzieć się nie tylko o numerze GG znajomego, ale również dowiedzieć się gdzie znajomy się znajduje. Wcześniej, dla prywatności, znajomy będzie musiał wyrazić zgodę na podawanie takich informacji - będą to informacje deklaratywne.  - Blisko, bliziuteńko, bliziutko
Kategorie: Inne Usługi
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Blisko, bliziuteńko, bliziutko
  1. Ja osobiście przekonałam się że to jest dobry sposób na kontakt ze znajomymi .:]

Dodaj komentarz