Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Bot dla szukających pracy w Gadu-Gadu

MonsterFirma Monster została założona w 1994 roku przez Jeffa Taylora. Od tego czasu stała się wiodącym internetowym serwisem kariery i światowym numer 1. w zatrudnianiu kadry kierowniczej. Obecnie marka Monster jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Posiada strony w 50 krajach. Miliony ludzi odwiedziły serwis w poszukiwaniu pracy. W celu ułatwienia i przyspieszenia procesów rekrutacyjnych, sukcesywnie wprowadzane są innowacyjne rozwiązania zarówno dla pracodawców, jak i pracowników na całym świecie.


Serwis www.monsterpolska.pl uruchomił na Gadu-Gadu bota wyszukującego ogłoszenia o pracę.

Użytkownicy najpopularniejszego polskiego komunikatora mogą już wyszukiwać ogłoszenia o pracę poprzez bota Monstera, przypisanego do numeru Gadu-Gadu 331. Po wpisaniu w okno rozmowy poszukiwanego stanowiska i lokalizacji pracy, bot prześle użytkownikowi oferty najbardziej pasujące do przedstawionego zapytania.

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie wyszukiwarki w postaci bota Gadu-Gadu, aby jeszcze bardziej zbliżyć Monstera do polskiego internauty” – powiedział Dominik Matuzewicz, Sales Development Manager firmy Monster Worldwide Polska. „Gadu-Gadu to niewątpliwie najczęściej używany komunikator w Polsce, liczymy zatem, że wprowadzona innowacja pomoże znaleźć pracę niejednej osobie„.

Aby otrzymywać co tydzień aktualizację ofert według wybranych kryteriów, wystarczy albo dodać bota do swoich kontaktów, albo skorzystać z komendy ZAPISZ. Po wpisaniu POMOC, bot udziela wszelkich instrukcji na temat korzystania z usługi. Rozwiązanie cieszy się już bardzo dużą popularnością.

Według najnowszych wyników badania Gemius Megapanel z maja 2009, z GG korzysta 6.855.261 użytkowników miesięcznie.

Firma Monster została założona w 1994 roku przez Jeffa Taylora. Od tego czasu stała się wiodącym internetowym serwisem kariery i światowym numer 1. w zatrudnianiu kadry kierowniczej. Obecnie marka Monster jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Posiada strony w 50 krajach. Miliony ludzi odwiedziły serwis w poszukiwaniu pracy. W celu ułatwienia i przyspieszenia procesów rekrutacyjnych, sukcesywnie wprowadzane są innowacyjne rozwiązania zarówno dla pracodawców, jak i pracowników na całym świecie. Serwis www.monsterpolska.pl uruchomił na Gadu-Gadu bota wyszukującego ogłoszenia o pracę. Użytkownicy najpopularniejszego polskiego komunikatora mogą już wyszukiwać ogłoszenia o pracę poprzez bota Monstera, przypisanego do numeru Gadu-Gadu 331. Po wpisaniu w okno rozmowy poszukiwanego stanowiska i lokalizacji pracy, bot prześle użytkownikowi oferty najbardziej pasujące do przedstawionego zapytania. „Zdecydowaliśmy się na uruchomienie wyszukiwarki w postaci bota Gadu-Gadu, aby jeszcze bardziej zbliżyć Monstera do polskiego internauty” – powiedział Dominik Matuzewicz, Sales Development Manager firmy Monster Worldwide Polska. "Gadu-Gadu to niewątpliwie najczęściej używany komunikator w Polsce, liczymy zatem, że wprowadzona innowacja pomoże znaleźć pracę niejednej osobie". Aby otrzymywać co tydzień aktualizację ofert według wybranych kryteriów, wystarczy albo dodać bota do swoich kontaktów, albo skorzystać z komendy ZAPISZ. Po wpisaniu POMOC, bot udziela wszelkich instrukcji na temat korzystania z usługi. Rozwiązanie cieszy się już bardzo dużą popularnością. Według najnowszych wyników badania Gemius Megapanel z maja 2009, z GG korzysta 6.855.261 użytkowników miesięcznie.  - Bot dla szukających pracy w Gadu-Gadu
Kategorie: Sieć
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz