Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Darmowe rozmowy w Walentynki

W dniach od 13 lutego od godz. 12.00 do dnia 15 lutego do godz. 23.59.59 obowiązują darmowe rozmowy w sieci Gadu Nagłos.

Oferta bezpłatnych rozmów telefonicznych obejmuje rozmowy głosowe na krajowe numery stacjonarne i wybrane numery zagraniczne (Austria, Irlandia, Francja, Kanada, Niemcy, Norwegia, Szwecja, USA, Wielka Brytania, Włochy).

Jedyny warunek do spełnienia to użytkownik musi posiadać konto w Gadu-Gadu od minimum 30 dni.
Saldo konta nie stanowi warunku: będzie można dzwonić nawet posiadając 0 zł na koncie.

W dniach od 13 lutego od godz. 12.00 do dnia 15 lutego do godz. 23.59.59 obowiązują darmowe rozmowy w sieci Gadu Nagłos. Oferta bezpłatnych rozmów telefonicznych obejmuje rozmowy głosowe na krajowe numery stacjonarne i wybrane numery zagraniczne (Austria, Irlandia, Francja, Kanada, Niemcy, Norwegia, Szwecja, USA, Wielka Brytania, Włochy). Jedyny warunek do spełnienia to użytkownik musi posiadać konto w Gadu-Gadu od minimum 30 dni. Saldo konta nie stanowi warunku: będzie można dzwonić nawet posiadając 0 zł na koncie.  - Darmowe rozmowy w Walentynki
Kategorie: Sieć
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Darmowe rozmowy w Walentynki
  1. ła fajnie 😀 na komórki też działa ??

Dodaj komentarz