Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Drożeje telefonia internetowa Gadu NaGłos

Telefonia internetowa VoIP to bardzo popularne rozwiązanie dostępne w GaduAIR, które pomaga nam znacznie obniżyć koszty połączeń telekomunikacyjnych. W ostatnich dniach operator sygnowany logiem żółtego słoneczka poinformował jednak o drobnych zmianach w tej ofercie. W praktyce okazało się, że usługa nieco podrożała (do 0,09 PLN z wcześniejszych 0,05 PLN brutto).

Jest to już drugi z rzędu przypadek pogorszenia oferty. Co prawda zmiana jest nieznaczna i drobna, ale jednak występuje. Rodzi się nawet pytanie, czy teraz tylko ciągle będzie gorzej. Póki co wprowadzone zmiany nie są aż tak kluczowe (jednostka naliczania opłat to nadal 1 kb, najlepsze gratisy przy doładowaniach), dzięki czemu GaduAIR nadal utrzymuje fotel lidera w dziedzinie najlepszych sieci na kartę Pre-paid.

Widać jednak już wyraźnie, że ta pozycja jest coraz mocniej zagrożona przez atakujących konkurentów. Oprócz zmiany cen i zakresów pakietów tanich minut trzeba również wspomnieć o kolejnych nowościach. Usunięte zostały także pakiety Weekend oraz Komórki 120. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że już wkrótce doczekamy się nowych i pozytywnych promocji. Dobrym przykładem byłby Internet bez limitu danych z lejkiem 32 kb/s, który już występuje w Plusie.

Kolejną ważną rzeczą jest liczba klientów MVNO GaduAIR, która jest przecież liczona nie w milionach, a tysiącach. Dzięki temu nie będzie aż tak mocno obciążona infrastruktura macierzystego Polkomtela.

Źródło: My-Mobile.com.pl

Telefonia internetowa VoIP to bardzo popularne rozwiązanie dostępne w GaduAIR, które pomaga nam znacznie obniżyć koszty połączeń telekomunikacyjnych. W ostatnich dniach operator sygnowany logiem żółtego słoneczka poinformował jednak o drobnych zmianach w tej ofercie. W praktyce okazało się, że usługa nieco podrożała (do 0,09 PLN z wcześniejszych 0,05 PLN brutto).Jest to już drugi z rzędu przypadek pogorszenia oferty. Co prawda zmiana jest nieznaczna i drobna, ale jednak występuje. Rodzi się nawet pytanie, czy teraz tylko ciągle będzie gorzej. Póki co wprowadzone zmiany nie są aż tak kluczowe (jednostka naliczania opłat to nadal 1 kb, najlepsze gratisy przy doładowaniach), dzięki czemu GaduAIR nadal utrzymuje fotel lidera w dziedzinie najlepszych sieci na kartę Pre-paid.Widać jednak już wyraźnie, że ta pozycja jest coraz mocniej zagrożona przez atakujących konkurentów. Oprócz zmiany cen i zakresów pakietów tanich minut trzeba również wspomnieć o kolejnych nowościach. Usunięte zostały także pakiety Weekend oraz Komórki 120. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że już wkrótce doczekamy się nowych i pozytywnych promocji. Dobrym przykładem byłby Internet bez limitu danych z lejkiem 32 kb/s, który już występuje w Plusie. Kolejną ważną rzeczą jest liczba klientów MVNO GaduAIR, która jest przecież liczona nie w milionach, a tysiącach. Dzięki temu nie będzie aż tak mocno obciążona infrastruktura macierzystego Polkomtela. Źródło: My-Mobile.com.pl  - Drożeje telefonia internetowa Gadu NaGłos
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz