Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Droższe pakiety internetowe w GaduAIR

Dnia 14 stycznia 2011r w cenniku GaduAIR zaszły małe zamiany – niekorzystne dla użytkowników.

W piątek wieczorem, na blogu GaduAIR pojawiła się informacja o zamianie w cenniku. Z cennika usunięta została informacja o bezpłatnych pakietach internetowych przyznawanych po doładowaniu konta. Nie oznacza to, że tych bonusów nie będzie. Nadal będą przyznawane w ramach promocji „Internet za free”.

Zmianom uległy także ceny pakietów internetowych.
Pakiet NET 100 MB kosztuje teraz 15 zł (wcześniej 5 zł)
Pakiet NET 300 MB kosztuje teraz 25 zł (wcześniej 11 zł)

Nowy cennik dostępny jest tutaj.

Dnia 14 stycznia 2011r w cenniku GaduAIR zaszły małe zamiany - niekorzystne dla użytkowników. W piątek wieczorem, na blogu GaduAIR pojawiła się informacja o zamianie w cenniku. Z cennika usunięta została informacja o bezpłatnych pakietach internetowych przyznawanych po doładowaniu konta. Nie oznacza to, że tych bonusów nie będzie. Nadal będą przyznawane w ramach promocji „Internet za free”. Zmianom uległy także ceny pakietów internetowych. Pakiet NET 100 MB kosztuje teraz 15 zł (wcześniej 5 zł) Pakiet NET 300 MB kosztuje teraz 25 zł (wcześniej 11 zł) Nowy cennik dostępny jest tutaj.  - Droższe pakiety internetowe w GaduAIR
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Droższe pakiety internetowe w GaduAIR
  1. Nowy prezes szuka oszczędności ? 🙂

  2. narazie w na moim koncie sa stare ceny . Ale jak to sie zmieni to chyba przejde do play

  3. Nie pakiety Nas trzymają a ciągłe promocje, np.: Wszechdostępni 2gr/sms i 19gr/min do wszystkich sieci!
    Polecam ale również przyznaję minus za zdrożałe pakiety internetowe:(

    GaduAir tylko się nie psuj a rozwijaj z korzyścią również i dla nas konsumentów prepaid-owców, przesiedleńców z innych sieci;-) Ja byłem w Orange 3-4lata i nie polecam, dlatego miałem dylemat co wybrać GaduAir, mBank czy Play ale Play tylko w akcie desperacji bym wybrał. Wybór padł na GaduAir i na razie jest fajnie,dobrze,tanio, oby tak dalej!

    Pakiety internetowe są bardzo ważne ale najważniejszy jest dla mnie pakiet 5MB/1zł, oby on się nie zmienił;-)

  4. taka taniocha to była tylko reklama żeby przyciągnąć klientów

Dodaj komentarz