Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Emotki za… 60 zł

Strona głównaWielokrotnie już GaduNews ostrzegało przed oszustami wyłudzającymi pieniądze za darmowe programy związane z Gadu-Gadu. Użytkownik JaneQ zwrócił nam uwagę na istnienie kolejnej pod adresem e-programy.info.pl. Tym razem dotyczy ona sprzedaży Emotikon do komunikatora.

Wielu osobom znudziły się już standardowe emotki, GG Network za bardzo nie chce udostępnić możliwości ich zmiany w taki sposób, aby były one widoczne dla każdego. Stąd też wyłudzacze kuszą hasłem „Zamień stare Ikonki GG na nowe i zaskocz znajomych„.

Twórcy strony dorzucają program do łamania haseł. Całość za 61 groszy, przy czym drobnym druczkiem napisano, że cena dotyczy transakcji kartą. Promowanym natomiast sposobem płatności jest SMS. Koszt dwóch SMSów (bo tyle należy wysłać) to aż 61 zł!

Niestety w zamian nic nie dostaniemy, a oszuści się cieszą z szybkiego zarobku. Na tym samym serwerze znajdują się inne strony wyłudzające pieniądze, m.in.: data-smierci.pl, espy.pl, i-telewizja.pl. Hosting zapewnia firma NetArt.

Przypominamy, że wszelkie dodatki do komunikatora Gadu-Gadu są darmowe, wszystkie możecie pobrać z naszego działu Download, w tym paczkę GGMod+ z nowymi emotikonami oraz łamacze haseł.

 

Wielokrotnie już GaduNews ostrzegało przed oszustami wyłudzającymi pieniądze za darmowe programy związane z Gadu-Gadu. Użytkownik JaneQ zwrócił nam uwagę na istnienie kolejnej pod adresem e-programy.info.pl. Tym razem dotyczy ona sprzedaży Emotikon do komunikatora. Wielu osobom znudziły się już standardowe emotki, GG Network za bardzo nie chce udostępnić możliwości ich zmiany w taki sposób, aby były one widoczne dla każdego. Stąd też wyłudzacze kuszą hasłem "Zamień stare Ikonki GG na nowe i zaskocz znajomych". Twórcy strony dorzucają program do łamania haseł. Całość za 61 groszy, przy czym drobnym druczkiem napisano, że cena dotyczy transakcji kartą. Promowanym natomiast sposobem płatności jest SMS. Koszt dwóch SMSów (bo tyle należy wysłać) to aż 61 zł! Niestety w zamian nic nie dostaniemy, a oszuści się cieszą z szybkiego zarobku. Na tym samym serwerze znajdują się inne strony wyłudzające pieniądze, m.in.: data-smierci.pl, espy.pl, i-telewizja.pl. Hosting zapewnia firma NetArt. Przypominamy, że wszelkie dodatki do komunikatora Gadu-Gadu są darmowe, wszystkie możecie pobrać z naszego działu Download, w tym paczkę GGMod+ z nowymi emotikonami oraz łamacze haseł.    - Emotki za… 60 zł
Kategorie: Bezpieczeństwo
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Emotki za… 60 zł

Dodaj komentarz