Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Facebook Messenger może pogrążyć Gadu-Gadu?

Facebook Messenger dla Windowsa to pierwszy oficjalny klient Facebooka działający poza przeglądarką na komputerze PC. Działają na nim czat, ticker i powiadomienia.

Facebook Messenger dla Windowsa nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich użytkowników. Gigant udostępnia swój komunikator stopniowo, tak jak wszystkie swoje aktualizacje. Jeśli będzie on dostępny do pobrania dla ciebie, Facebook cię o tym powiadomi. Aplikacja umożliwia czatowanie ze znajomymi, otrzymywanie powiadomień oraz podgląd tickera.

Póki co, żadne z naszych kont nie uzyskało możliwości pobrania komunikatora. A jak tam Wasze?

Źródło: WP.pl

Facebook Messenger dla Windowsa to pierwszy oficjalny klient Facebooka działający poza przeglądarką na komputerze PC. Działają na nim czat, ticker i powiadomienia. Facebook Messenger dla Windowsa nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich użytkowników. Gigant udostępnia swój komunikator stopniowo, tak jak wszystkie swoje aktualizacje. Jeśli będzie on dostępny do pobrania dla ciebie, Facebook cię o tym powiadomi. Aplikacja umożliwia czatowanie ze znajomymi, otrzymywanie powiadomień oraz podgląd tickera. Póki co, żadne z naszych kont nie uzyskało możliwości pobrania komunikatora. A jak tam Wasze? Źródło: WP.pl  - Facebook Messenger może pogrążyć Gadu-Gadu?
Kategorie: Alternatywne klienty GG
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Facebook Messenger może pogrążyć Gadu-Gadu?
  1. no i już jest… ale jak dla mnie za dużo ramu żre – 35 MB 😛 mam gg lite i ono pobiera 4 MB, a w tym FB Messenger nie widać wszystkich dostępnych tak jak po prawej stronie na FB ;/ póki tego nie poprawią – nie porzucę GG 😀

  2. do obslugi kontaktow z facebooka uzywam WINDOWS LIVE MESSENGER ,nie ma lepszego jak dla mnie……

Dodaj komentarz