Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Gadacz dla NGG

Gadacz to dodatek, dzięki któremu Twoje Gadu-Gadu przemów ludzkim głosem 😉 Program służy do odczytywania treści wiadomości za pomocą syntezatora głosu.


Jeżeli chcesz spróbować zabawy z Nowym Gadaczem to potrzebujesz:

Sun Java 6.0
Syntezatora Expressivo lub Dant
Gadacz współpracuje z Nowym Gadu-Gadu [wersja 8.0], powinien także współpracować z Gadu-Gadu w wersji 7.7.

Ponieważ jest to wersja całkowicie testowa to potrafi tylko czytać wiadomości wychodzące i przychodzące bez żadnego filtrowania, informowania kto do nas pisze, czy też informowania o statusach.

Aby użyć Nowego Gadacz, po pierwsze uruchom plik NowyGadacz.jar, w większości systemów z Javą wystarczy dwuklik na tym pliku, jeżeli to nie działa [czyli nie pojawiło Ci się okienko z informacją o nowym Gadaczu] to spróbuj z linii poleceń wykonać:
java -jar NowyGadacz.jar

Gadacz NGGAby Nowy Gadacz mógł działać Gadu-Gadu musi zostać skonfigurowane tak by używać serwera Proxy, którym jest Nowy Gadacz.

Wybierz z Menu Gadu-Gadu opcję Ustawienia, a później kliknij na ostatniej tabce Proxy, i wpisz takie ustawienia jak na obrazku:

 

Gadacz do Nowego GG

Zmiana syntezatora mowy odbywa się przez „ikonkę” Nowego Gadacza, która będzie widoczna w pasku obok zegara. Ikonka w chwili obecnej jest dużym białym kwadratem 😉

Pobierz: JAVA, Expressivo (DEMO), GADACZ 0.3

 

Źródło: http://legalne.info/1194/Gadzacz-dla-nowego-Gadu-Gadu

 

Gadacz to dodatek, dzięki któremu Twoje Gadu-Gadu przemów ludzkim głosem ;-) Program służy do odczytywania treści wiadomości za pomocą syntezatora głosu. Jeżeli chcesz spróbować zabawy z Nowym Gadaczem to potrzebujesz: Sun Java 6.0Syntezatora Expressivo lub DantGadacz współpracuje z Nowym Gadu-Gadu [wersja 8.0], powinien także współpracować z Gadu-Gadu w wersji 7.7.Ponieważ jest to wersja całkowicie testowa to potrafi tylko czytać wiadomości wychodzące i przychodzące bez żadnego filtrowania, informowania kto do nas pisze, czy też informowania o statusach.Aby użyć Nowego Gadacz, po pierwsze uruchom plik NowyGadacz.jar, w większości systemów z Javą wystarczy dwuklik na tym pliku, jeżeli to nie działa [czyli nie pojawiło Ci się okienko z informacją o nowym Gadaczu] to spróbuj z linii poleceń wykonać:java -jar NowyGadacz.jarAby Nowy Gadacz mógł działać Gadu-Gadu musi zostać skonfigurowane tak by używać serwera Proxy, którym jest Nowy Gadacz. Wybierz z Menu Gadu-Gadu opcję Ustawienia, a później kliknij na ostatniej tabce Proxy, i wpisz takie ustawienia jak na obrazku:   Zmiana syntezatora mowy odbywa się przez "ikonkę" Nowego Gadacza, która będzie widoczna w pasku obok zegara. Ikonka w chwili obecnej jest dużym białym kwadratem ;-) Pobierz: JAVA, Expressivo (DEMO), GADACZ 0.3   Źródło: http://legalne.info/1194/Gadzacz-dla-nowego-Gadu-Gadu    - Gadacz dla NGG
Kategorie: Modyfikacje
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Gadacz dla NGG
  1. Wreszcie jakiś dodatek do NGG…:P

  2. ten dodatek jest za[cenzor !!]iaszczy..;d

  3. Fajny jest…
    Ale troche dużo roboty żeby go uruchomić.
    A ja czytam wiadomość szybciej od Expressivo (jak Chuck Norris :D)

  4. KIEDY BĘDZIE GADACZ v8 DO GG 10 ??

Dodaj komentarz