Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Gadu-Gadu 10 beta 18/19

Gadu-Gadu 10 kończy swoją historię w tym roku. Mimo to do tej pory nie ukazała się żadna wersja uznana przez firmę za wersję finalną – każde kolejne wydanie posiada oznaczenie „Beta”. Dzisiejsze wydanie (już osiemnaste) również.

Zmiany jakie zauważyliśmy:

  1. Komunikator (wreszcie) powiadamia o równoległej sesji w ramach multilogowania. Powiadomienie jednak znika po upływie sekundy.
  2. W menu Gadu-Gadu pozycja „Wyloguj” została przemianowana na „Multilogowanie”

Zmian jest zapewne więcej, ale dotyczą one poprawek w działaniu komunikatora i nie widać ich na pierwszy rzut oka.

Download 10.3 | GGMod+ 0.9.20

 

Aktualizacja: 13.09.2010:

Wydano wersję poprawkową oznaczoną numerem 10.3.0.11999. Lista zmian nie jest znana. Nowy GGMod+ 0.9.21 w tej wersji GG jest w stanie zablokować grupę „Pomocnicy” poprzez scalenie jej z grupą „Ignorowani”.

Download: GG 10.3 | GGMod+ 0.9.21

Gadu-Gadu 10 kończy swoją historię w tym roku. Mimo to do tej pory nie ukazała się żadna wersja uznana przez firmę za wersję finalną - każde kolejne wydanie posiada oznaczenie "Beta". Dzisiejsze wydanie (już osiemnaste) również. Zmiany jakie zauważyliśmy: Komunikator (wreszcie) powiadamia o równoległej sesji w ramach multilogowania. Powiadomienie jednak znika po upływie sekundy. W menu Gadu-Gadu pozycja "Wyloguj" została przemianowana na "Multilogowanie" Zmian jest zapewne więcej, ale dotyczą one poprawek w działaniu komunikatora i nie widać ich na pierwszy rzut oka. Download 10.3 | GGMod+ 0.9.20   Aktualizacja: 13.09.2010: Wydano wersję poprawkową oznaczoną numerem 10.3.0.11999. Lista zmian nie jest znana. Nowy GGMod+ 0.9.21 w tej wersji GG jest w stanie zablokować grupę "Pomocnicy" poprzez scalenie jej z grupą "Ignorowani". Download: GG 10.3 | GGMod+ 0.9.21  - Gadu-Gadu 10 beta 18/19
Kategorie: GG na PC
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Gadu-Gadu 10 beta 18/19
  1. nowa opcja to ocena opisów, która jest beznadziejna. Zakładamy ktoś z naszych znajomych ocenia nasz opis, wówczas inni nasi znajomi wiedzą, że ta osoba jest naszym znajomym BEZSENS !!

  2. I inne komunikatory (AQQ, WTW) były szybsze niż GG. Znowu. 😀

  3. gg nie ma problemu z opisami znaczy nie pokazuje ze jest ustawiony jak nie mamy do wpisanego

Dodaj komentarz