Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Gadu-Gadu 10.1.1

Dziś wydano kolejną wersję GG10. Tym razem bez widocznych zmian.

Można jednak odczuć lekkie przyspieszenie. W działaniu komunikatora jak i ładowaniu reklam i innych usług „webowych”, takich jak Sklep. Ciekawostką jest fakt, że komunikator tworzy nowy plik konfiguracyjny o nazwie AdEmots.xml. Wszelkie nazwy w GG z przedrostkiem „Ad” są po prostu zapowiedzią reklam, należy się więc spodziewać (lecz nie można mieć pewności), że obecny build będzie w przyszłości wspierał kampanie reklamowe z podmianą emotikon w tle co nowością nie jest.

Pobierz: Gadu-Gadu 10.1.1.11119 |  GGMod+ 0.9.14 + Tuner

Dziś wydano kolejną wersję GG10. Tym razem bez widocznych zmian. Można jednak odczuć lekkie przyspieszenie. W działaniu komunikatora jak i ładowaniu reklam i innych usług "webowych", takich jak Sklep. Ciekawostką jest fakt, że komunikator tworzy nowy plik konfiguracyjny o nazwie AdEmots.xml. Wszelkie nazwy w GG z przedrostkiem "Ad" są po prostu zapowiedzią reklam, należy się więc spodziewać (lecz nie można mieć pewności), że obecny build będzie w przyszłości wspierał kampanie reklamowe z podmianą emotikon w tle co nowością nie jest. Pobierz: Gadu-Gadu 10.1.1.11119 |  GGMod+ 0.9.14 + Tuner  - Gadu-Gadu 10.1.1
Kategorie: GG na PC
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Gadu-Gadu 10.1.1

Dodaj komentarz