Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Gadu-Gadu i Jurek Owsiak przekazali „siedemnastkę”

Serwis Odpoczne.pl firmy Yoyo wylicytował ponad 20 tys. zł dla WOŚP za numer specjalny Gadu-Gadu 17, który był jednym z trzech najdroższych „przedmiotów” wystawionych na licytacji dla WOŚP w tym roku. W Warszawie odbyło się oficjalne wręczenie numeru specjalnego w siedzibie fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w obecności Jurka Owsiaka.

W tegorocznej licytacji numeru specjalnego GG 17, podczas XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, serwis turystyczny www.Odpoczne.pl wylicytował rekordową kwotę ponad 20 tys. zł. Pieniądze z czwartej już aukcji organizowanej przez firmę GG Network S.A. przeznaczone zostaną na wykrywanie nowotworów u dzieci. Już wkrótce pod numerem GG 17 będzie można uzyskać informacje na temat oferty wycieczek największych touroperatorów w Polsce.

Licytacja za pośrednictwem portalu Allegro zakończyła się 12 stycznia kwotą 20 100 zł – co stanowi 45 proc. więcej w porównaniu do zeszłorocznej aukcji (13 900 zł). Właściciel serwisu Odpoczne.pl, firma YOYO Sp. z o.o., przeznaczy numer GG 17 na dodatkową formę komunikowania się ze swoimi klientami, o szczegółach poinformuje w najbliższym czasie.

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy wspomóc Wielką Orkiestrę i jej starania na rzecz chorych dzieciaków – przekonuje Marcin Olczykowski, Prezes Zarządu YOYO Sp. z o.o. – To bardzo dobry pomysł na zaangażowanie świata internetu w realne sprawy społeczności – dodaje.

Numer specjalny GG 17 wylicytowany został w tym roku za rekordową kwotę – dodaje Jarek Rybus, rzecznik prasowy GG Network S.A.- gratulujemy firmie YoYo Sp.zo.o, a sami cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy dodać naszą małą cegiełkę, jako wkład Gadu-Gadu dla WOŚP i chorych dzieci.

Do Jurka Owsiaka i Fundacji WOŚP na następny rok do użytkowania trafi kolejny numer specjalny, który wylicytowany zostanie podczas XVIII Wielkiego Finału.Źródło: Biuro prasowe GG

Serwis Odpoczne.pl firmy Yoyo wylicytował ponad 20 tys. zł dla WOŚP za numer specjalny Gadu-Gadu 17, który był jednym z trzech najdroższych „przedmiotów” wystawionych na licytacji dla WOŚP w tym roku. W Warszawie odbyło się oficjalne wręczenie numeru specjalnego w siedzibie fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w obecności Jurka Owsiaka. W tegorocznej licytacji numeru specjalnego GG 17, podczas XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, serwis turystyczny www.Odpoczne.pl wylicytował rekordową kwotę ponad 20 tys. zł. Pieniądze z czwartej już aukcji organizowanej przez firmę GG Network S.A. przeznaczone zostaną na wykrywanie nowotworów u dzieci. Już wkrótce pod numerem GG 17 będzie można uzyskać informacje na temat oferty wycieczek największych touroperatorów w Polsce. Licytacja za pośrednictwem portalu Allegro zakończyła się 12 stycznia kwotą 20 100 zł – co stanowi 45 proc. więcej w porównaniu do zeszłorocznej aukcji (13 900 zł). Właściciel serwisu Odpoczne.pl, firma YOYO Sp. z o.o., przeznaczy numer GG 17 na dodatkową formę komunikowania się ze swoimi klientami, o szczegółach poinformuje w najbliższym czasie. - Jest nam bardzo miło, że mogliśmy wspomóc Wielką Orkiestrę i jej starania na rzecz chorych dzieciaków – przekonuje Marcin Olczykowski, Prezes Zarządu YOYO Sp. z o.o. - To bardzo dobry pomysł na zaangażowanie świata internetu w realne sprawy społeczności – dodaje. - Numer specjalny GG 17 wylicytowany został w tym roku za rekordową kwotę – dodaje Jarek Rybus, rzecznik prasowy GG Network S.A.- gratulujemy firmie YoYo Sp.zo.o, a sami cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy dodać naszą małą cegiełkę, jako wkład Gadu-Gadu dla WOŚP i chorych dzieci. Do Jurka Owsiaka i Fundacji WOŚP na następny rok do użytkowania trafi kolejny numer specjalny, który wylicytowany zostanie podczas XVIII Wielkiego Finału. Źródło: Biuro prasowe GG  - Gadu-Gadu i Jurek Owsiak przekazali „siedemnastkę”
Kategorie: Sieć
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz