Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Gadu-Gadu na iPada

Od wtorku (21 czerwca 2011 roku) dostępna jest mobilna wersja komunikatora Gadu-Gadu na tablet iPad.

Miłośnicy urządzeń spod znaku popularnego „jabłuszka” jeszcze do niedawna mogli korzystać z Gadu-Gadu tylko przez iPhone’a. Teraz GG Network poszerzyło ofertę o kolejną mobilną wersję komunikatora i od dzisiaj można korzystać z GG także na iPadach. Bezpłatny komunikator Gadu-Gadu (2.3.0) dostępny jest w App Store.

Mobilne Gadu-Gadu na iPada pozwala na korzystanie z tych samych funkcji komunikatora, które były dotychczas dostępne w GG na iPhone’a oraz wprowadza kilka nowych, ciekawych cech. Są to: możliwość korzystania z funkcji kopiuj/wklej w oknie rozmowy, obsługa emotikon,, obsługa trybu „Tylko dla znajomych”, obsługa ignorowanych kontaktów (możliwość blokowania i odblokowywania kontaktów), wprowadzono wygodną możliwość dostosowywania komunikatora z poziomu ustawień systemowych tabletu (m.in. powiadomienia Push, dźwięki, wibracje).

Gadu-Gadu na iPada posiada takie właściwości, jak m.in.: klikalne linki, wyszukiwanie na liście kontaktów i w katalogu publicznym, obsługa „Push Notifications” – powiadomienia; synchronizacja listy kontaktów (zmiany wprowadzone na liście kontaktów zostają zachowane również w wersji instalacyjnej, desktopowej GG); obsługa multilogowania – (można być jednocześnie zalogowanym na tym samym numerze GG zarówno na tablecie iPad (lub iPhone lub innej wersji mobilnej) i na wersji instalacyjnej desktopowej; wyświetlanie awatarów znajomych na liście kontaktów.

Źródło: media2.pl

Od wtorku (21 czerwca 2011 roku) dostępna jest mobilna wersja komunikatora Gadu-Gadu na tablet iPad. Miłośnicy urządzeń spod znaku popularnego "jabłuszka" jeszcze do niedawna mogli korzystać z Gadu-Gadu tylko przez iPhone'a. Teraz GG Network poszerzyło ofertę o kolejną mobilną wersję komunikatora i od dzisiaj można korzystać z GG także na iPadach. Bezpłatny komunikator Gadu-Gadu (2.3.0) dostępny jest w App Store. Mobilne Gadu-Gadu na iPada pozwala na korzystanie z tych samych funkcji komunikatora, które były dotychczas dostępne w GG na iPhone'a oraz wprowadza kilka nowych, ciekawych cech. Są to: możliwość korzystania z funkcji kopiuj/wklej w oknie rozmowy, obsługa emotikon,, obsługa trybu "Tylko dla znajomych", obsługa ignorowanych kontaktów (możliwość blokowania i odblokowywania kontaktów), wprowadzono wygodną możliwość dostosowywania komunikatora z poziomu ustawień systemowych tabletu (m.in. powiadomienia Push, dźwięki, wibracje). Gadu-Gadu na iPada posiada takie właściwości, jak m.in.: klikalne linki, wyszukiwanie na liście kontaktów i w katalogu publicznym, obsługa „Push Notifications” - powiadomienia; synchronizacja listy kontaktów (zmiany wprowadzone na liście kontaktów zostają zachowane również w wersji instalacyjnej, desktopowej GG); obsługa multilogowania - (można być jednocześnie zalogowanym na tym samym numerze GG zarówno na tablecie iPad (lub iPhone lub innej wersji mobilnej) i na wersji instalacyjnej desktopowej; wyświetlanie awatarów znajomych na liście kontaktów. Źródło: media2.pl  - Gadu-Gadu na iPada
Kategorie: GG na komórki
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz