Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Gadu-Gadu z loginami alfanumerycznymi

Do testów udostępniono kolejną wersję Gadu-Gadu, tym razem desktopową.

Zmiany dotyczą:

  • zapowiadanej wcześniej w serwisie GaduNews.pl możliwości ustawienia loginów alfanumerycznych oprócz numeru (aktualnie jest to adres mailowy tłumaczony na numer Gadu-Gadu, podobnie jak alias GaduAIR. Przykład: adres mailowy administracja@gg.pl jest tłumaczony na numer GG 5035524)
  • wyglądu:
  • możliwości polecenia linku bezpośrednio z okna rozmowy w serwisie GG.pl:
  • Dodano ikonkę pinezki w oknie głównym, która pozwala na zachowanie okna zawsze na wierzchu

Wersję beta można pobrać stąd po uprzedniej rejestracji (wystarczy założyć konto na forum)

Wersję stabilną można pobrać stąd

Do testów udostępniono kolejną wersję Gadu-Gadu, tym razem desktopową. Zmiany dotyczą: zapowiadanej wcześniej w serwisie GaduNews.pl możliwości ustawienia loginów alfanumerycznych oprócz numeru (aktualnie jest to adres mailowy tłumaczony na numer Gadu-Gadu, podobnie jak alias GaduAIR. Przykład: adres mailowy administracja@gg.pl jest tłumaczony na numer GG 5035524) wyglądu: możliwości polecenia linku bezpośrednio z okna rozmowy w serwisie GG.pl: Dodano ikonkę pinezki w oknie głównym, która pozwala na zachowanie okna zawsze na wierzchu Wersję beta można pobrać stąd po uprzedniej rejestracji (wystarczy założyć konto na forum) Wersję stabilną można pobrać stąd  - Gadu-Gadu z loginami alfanumerycznymi
Kategorie: GG na PC
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Gadu-Gadu z loginami alfanumerycznymi
  1. To jeszcze by sie przydała mozliwośc usunięcia reklam i byłby giciorek 🙂

Dodaj komentarz