Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Gadu Gadu zapowiada start serwisu wideo

GG Network S.A. zapowiada start „największego polskiego serwisu wideo z gwarancją jakości”. Pierwszy etap realizacji projektu polega na gromadzeniu autorskich materiałów filmowych od użytkowników za pośrednictwem serwisu NakreceniEksperci.pl.

„Dołącz do nas i zostań nakręconym ekspertem” – brzmi hasło promujące nowy serwis uruchomiony przez GG Network S.A.

NakreceniEksperci.pl to społecznościowy portal, którego start jest pierwszym etapem tworzenia „największego polskiego serwisu wideo z gwarancją jakości”, którego szczegóły na razie okryte są tajemnicą.

Autorzy krótkich (ok. 8 minutowych) filmów mogą je obecnie przesyłać do Ekspertów, którzy dokonają ich oceny i weryfikacji pod względem merytorycznym oraz zdecydują o przyszłym umieszczeniu etiud w zapowiadanym serwisie wideo. Komunikacja pomiędzy autorami materiałów a twórcami projektu przebiega oczywiście za pośrednictwem komunikatora Gadu Gadu.

Pomysłowe, dobre, ciekawe… Pokaż nam co potrafisz , czego możemy się od Ciebie nauczyć… a uczynimy Cię naszym ekspertem w tej dziedzinie… Świetnie radzisz sobie ze zmianą koła w aucie? Pokażesz jak stać na głowie? Nauczysz nas pisać cyrylicą? Doskonale! Pokaż nam to, na takie filmy czekamy – tymi słowami organizatorzy projektu „nakręcają” internautów do przesyłania swoich produkcji w serwisie. Do tej pory 30 „nakręconych ekspertów” przesłało 200 filmów.

Dla pierwszych 500 autorów, których filmy zostaną zatwierdzone i zaakceptowane przez Ekspertów czekają nagrody (unikalny status ekspercki w serwisie, kupon na 125 minut darmowych rozmów w GaduNaGłos oraz szansa ma wzięcie udziału w profesjonalnej produkcji filmowej).

NakreceniEksperci.pl

Zapowiadany przez GG Network S.A. „największy polski serwis wideo z gwarancją jakości”, który uruchomiony będzie już „wkrótce” to prawdopodobnie projekt oparty na społeczności udostępniającej w sieci materiały informacyjne, komentarze, filmy, nagrania dźwiękowe oraz pliki multimedialne, które podlegać będą wcześniejszej weryfikacji i ocenie przez Ekspertów. Najbardziej aktywni użytkownicy sami będą mogli starać się o uzyskanie statusu Pasjonaty lub Eksperta.

Na utwory udostępniane w nowym serwisie GG autorzy udzielać będą licencji niewyłącznej na wszystkich polach eksploatacji (wg art 50 Prawa Autorskiego) i nie będą za to wynagradzani. Korzystanie z serwisu – jak przeczytać można w regulaminie – również będzie bezpłatne, aczkolwiek usługodawca zastrzega sobie możliwość wprowadzenia nowego rodzaju usług świadczonych za wynagrodzeniem.

 

Źródło: PC World

GG Network S.A. zapowiada start "największego polskiego serwisu wideo z gwarancją jakości". Pierwszy etap realizacji projektu polega na gromadzeniu autorskich materiałów filmowych od użytkowników za pośrednictwem serwisu NakreceniEksperci.pl. "Dołącz do nas i zostań nakręconym ekspertem" - brzmi hasło promujące nowy serwis uruchomiony przez GG Network S.A. NakreceniEksperci.pl to społecznościowy portal, którego start jest pierwszym etapem tworzenia "największego polskiego serwisu wideo z gwarancją jakości", którego szczegóły na razie okryte są tajemnicą. Autorzy krótkich (ok. 8 minutowych) filmów mogą je obecnie przesyłać do Ekspertów, którzy dokonają ich oceny i weryfikacji pod względem merytorycznym oraz zdecydują o przyszłym umieszczeniu etiud w zapowiadanym serwisie wideo. Komunikacja pomiędzy autorami materiałów a twórcami projektu przebiega oczywiście za pośrednictwem komunikatora Gadu Gadu. Pomysłowe, dobre, ciekawe... Pokaż nam co potrafisz , czego możemy się od Ciebie nauczyć... a uczynimy Cię naszym ekspertem w tej dziedzinie... Świetnie radzisz sobie ze zmianą koła w aucie? Pokażesz jak stać na głowie? Nauczysz nas pisać cyrylicą? Doskonale! Pokaż nam to, na takie filmy czekamy - tymi słowami organizatorzy projektu "nakręcają" internautów do przesyłania swoich produkcji w serwisie. Do tej pory 30 "nakręconych ekspertów" przesłało 200 filmów. Dla pierwszych 500 autorów, których filmy zostaną zatwierdzone i zaakceptowane przez Ekspertów czekają nagrody (unikalny status ekspercki w serwisie, kupon na 125 minut darmowych rozmów w GaduNaGłos oraz szansa ma wzięcie udziału w profesjonalnej produkcji filmowej). NakreceniEksperci.pl Zapowiadany przez GG Network S.A. "największy polski serwis wideo z gwarancją jakości", który uruchomiony będzie już "wkrótce" to prawdopodobnie projekt oparty na społeczności udostępniającej w sieci materiały informacyjne, komentarze, filmy, nagrania dźwiękowe oraz pliki multimedialne, które podlegać będą wcześniejszej weryfikacji i ocenie przez Ekspertów. Najbardziej aktywni użytkownicy sami będą mogli starać się o uzyskanie statusu Pasjonaty lub Eksperta. Na utwory udostępniane w nowym serwisie GG autorzy udzielać będą licencji niewyłącznej na wszystkich polach eksploatacji (wg art 50 Prawa Autorskiego) i nie będą za to wynagradzani. Korzystanie z serwisu - jak przeczytać można w regulaminie - również będzie bezpłatne, aczkolwiek usługodawca zastrzega sobie możliwość wprowadzenia nowego rodzaju usług świadczonych za wynagrodzeniem.   Źródło: PC World  - Gadu Gadu zapowiada start serwisu wideo
Kategorie: Inne Usługi
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz