Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GaduAIR szykuje się do zmian. Nadchodzi koniec sieci?

Kilka tygodni temu zarząd GG Network ogłosił zmianę strategii wobec usługi telefonii komórkowej GaduAIR. Obecnie trwają zaawansowane rozmowy z partnerami, dodatkowo operator zmienia zapisy w regulaminie.

W połowie czerwca 2011 roku spółka GG Network poinformowała o rozpoczęciu rozmów z partnerami biznesowymi zainteresowanymi wykorzystaniem stworzonej przez nią sieci komórkowej GaduAIR i jej potencjału w innym niż dotychczas modelu biznesowym. Czy komórkowa sieć Gadu-Gadu zniknie z rynku?

Weszliśmy w decydujący etap rozmów dotyczących nowego modelu biznesowego” – poinformował przed weekendem operator swoich klientów. Dodatkowo wprowadzono zmiany w Regulaminie Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych GaduAIR, które będą obowiązywały od 28 sierpnia. Wiele jednak wskazuje, że zmiany w regulaminie mają jednak związek z planowanymi zmianami.

Pikanterii dodaje fakt, że główną zmianą w regulaminie jest dodanie zapisu, z którego wynika, że: „w przypadku zaistnienia zamiaru lub konieczności zaprzestania świadczenia przez GG Network Usług Telekomunikacyjnych z przyczyn innych niż określona w § 15 ust. 1 lit. a) Regulaminu [utraty przez GG Network uprawnień do świadczenia Usług Telekomunikacyjnych – red.], GG Network poinformuje o tym Abonentów indywidualnie uwzględniając przy tym możliwości techniczne i prawne oraz przekaże taką informację do publicznej wiadomości na stronie internetowej www.gaduair.pl co najmniej na jeden miesiąc przed terminem zaprzestania świadczenia Usług Telekomunikacyjnych wskazując planowaną datę zaprzestania świadczenia Usług Telekomunikacyjnych. Z upływem dnia wskazanego w informacji o zamiarze lub konieczności zaprzestania świadczenia Usług Telekomunikacyjnych wygasa Umowa

Mimo, że statek GaduAIR powoli tonie, to według szacunków serwisu Telepolis sieć pozyskała 1,3 tysiąca nowych klientów w procesie przenoszenia numerów z innych sieci. Jest to najlepszy wynik w gronie sieci wirtualnych. Drugie miejsce na tym polu ma MBank Mobile z rezultatem jednego tysiąca. Oczywiście nie jest to dla nikogo dużym zaskoczeniem.

Źródło: media2.pl, my-mobile.com.pl

Kilka tygodni temu zarząd GG Network ogłosił zmianę strategii wobec usługi telefonii komórkowej GaduAIR. Obecnie trwają zaawansowane rozmowy z partnerami, dodatkowo operator zmienia zapisy w regulaminie. W połowie czerwca 2011 roku spółka GG Network poinformowała o rozpoczęciu rozmów z partnerami biznesowymi zainteresowanymi wykorzystaniem stworzonej przez nią sieci komórkowej GaduAIR i jej potencjału w innym niż dotychczas modelu biznesowym. Czy komórkowa sieć Gadu-Gadu zniknie z rynku? "Weszliśmy w decydujący etap rozmów dotyczących nowego modelu biznesowego" - poinformował przed weekendem operator swoich klientów. Dodatkowo wprowadzono zmiany w Regulaminie Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych GaduAIR, które będą obowiązywały od 28 sierpnia. Wiele jednak wskazuje, że zmiany w regulaminie mają jednak związek z planowanymi zmianami. Pikanterii dodaje fakt, że główną zmianą w regulaminie jest dodanie zapisu, z którego wynika, że: "w przypadku zaistnienia zamiaru lub konieczności zaprzestania świadczenia przez GG Network Usług Telekomunikacyjnych z przyczyn innych niż określona w § 15 ust. 1 lit. a) Regulaminu [utraty przez GG Network uprawnień do świadczenia Usług Telekomunikacyjnych - red.], GG Network poinformuje o tym Abonentów indywidualnie uwzględniając przy tym możliwości techniczne i prawne oraz przekaże taką informację do publicznej wiadomości na stronie internetowej www.gaduair.pl co najmniej na jeden miesiąc przed terminem zaprzestania świadczenia Usług Telekomunikacyjnych wskazując planowaną datę zaprzestania świadczenia Usług Telekomunikacyjnych. Z upływem dnia wskazanego w informacji o zamiarze lub konieczności zaprzestania świadczenia Usług Telekomunikacyjnych wygasa Umowa" Mimo, że statek GaduAIR powoli tonie, to według szacunków serwisu Telepolis sieć pozyskała 1,3 tysiąca nowych klientów w procesie przenoszenia numerów z innych sieci. Jest to najlepszy wynik w gronie sieci wirtualnych. Drugie miejsce na tym polu ma MBank Mobile z rezultatem jednego tysiąca. Oczywiście nie jest to dla nikogo dużym zaskoczeniem. Źródło: media2.pl, my-mobile.com.pl  - GaduAIR szykuje się do zmian. Nadchodzi koniec sieci?
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „GaduAIR szykuje się do zmian. Nadchodzi koniec sieci?
  1. lepszej sieci od gadu na rynku niema

  2. [url]Make Money[/url]We absolutely love your blog and find most of your post's to be precisely what I'm looking for. can you offer guest writers to write content for you? I wouldn't mind composing a post or elaborating on a number of the subjects you write regarding here. Again, awesome web log!

Dodaj komentarz