Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Gadulec nową walutą Gadu-Gadu

GadulecŚwiat Gadu – Gadu przeprowadza reformę walutową wprowadzając własny środek płatniczy – Gadulec, a wraz z nim, nowe możliwości elektronicznej portmonetki. Od tego tygodnia, nowa waluta pojawi się w portfelach zarejestrowanych użytkowników Gadu – Gadu, a stan środków na koncie GG sprawdzimy na bieżąco w komunikatorze oraz w profilu na stronie gg.pl.

GadulcePortmonetka pokaże nam stan zarówno Gadulców, jak też normalnych środków płatniczych w złotówkach. Komunikaty w naszym profilu pozwolą również zobaczyć propozycje zakupowe. Jednak nie będzie łatwo pozyskać i odłożyć do swojej portmonetki tej waluty. Gadulcami premiowani będą najbardziej aktywni użytkownicy, którzy w Świecie Gadu – Gadu otrzymają dostęp do ciekawych usług dodatkowych.

Dzięki Gadulcowi skorzystamy z usług e-sklepu GG, usług partnerów, czy też dokupimy opcje do popularnych gier. Dodatkowe możliwości związane z wykorzystaniem wirtualnej waluty otrzymają również użytkownicy sieci telefonii komórkowej GaduAIR, która daje dostęp do bezpłatnej komunikacji Gadu-Gadu w komórce.

Wprowadzenie wirtualnej waluty Gadu-Gadu zapowiadaliśmy już w połowie września.

Świat Gadu – Gadu przeprowadza reformę walutową wprowadzając własny środek płatniczy – Gadulec, a wraz z nim, nowe możliwości elektronicznej portmonetki. Od tego tygodnia, nowa waluta pojawi się w portfelach zarejestrowanych użytkowników Gadu – Gadu, a stan środków na koncie GG sprawdzimy na bieżąco w komunikatorze oraz w profilu na stronie gg.pl. Portmonetka pokaże nam stan zarówno Gadulców, jak też normalnych środków płatniczych w złotówkach. Komunikaty w naszym profilu pozwolą również zobaczyć propozycje zakupowe. Jednak nie będzie łatwo pozyskać i odłożyć do swojej portmonetki tej waluty. Gadulcami premiowani będą najbardziej aktywni użytkownicy, którzy w Świecie Gadu – Gadu otrzymają dostęp do ciekawych usług dodatkowych. Dzięki Gadulcowi skorzystamy z usług e-sklepu GG, usług partnerów, czy też dokupimy opcje do popularnych gier. Dodatkowe możliwości związane z wykorzystaniem wirtualnej waluty otrzymają również użytkownicy sieci telefonii komórkowej GaduAIR, która daje dostęp do bezpłatnej komunikacji Gadu-Gadu w komórce. Wprowadzenie wirtualnej waluty Gadu-Gadu zapowiadaliśmy już w połowie września.  - Gadulec nową walutą Gadu-Gadu
Kategorie: Sieć
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Gadulec nową walutą Gadu-Gadu

Dodaj komentarz