Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Stare GaduNews odchodzi…

Tak się złożyło, że w styczniu serwisowi GaduNews licznik wskazał wiek trzech lat. Od momentu startu strony sporo się zmieniło zarówno w świecie GG jak i nowych technologii. Przez ostatnie 3 lata obserwowaliśmy jak zachowują się użytkownicy w ramach serwisu, z których możliwości korzystają najczęściej, a które nie są wykorzystywane. Tym samym postanowiliśmy zrezygnować z działania w ramach starego skryptu na jakim oparty był serwis. Jednocześnie przygotowaliśmy dla Was nową wersję serwisu. Z pozoru wygląda ona bardzo podobnie do poprzedniej. Została ona okrojona jednak ze zbędnych rzeczy, polepszono jednak działanie tych najczęściej wykorzystywanych miejsc, a tymi są przede wszystkim dział z aktualnościami oraz dział z plikami. Przenieśliśmy wszystkie newsy, komentarze i konta użytkowników, przy czym aby zalogować się do serwisu należy skorzystać na początku z opcji „Przypomnij hasło”. Przyjrzyjmy się dokładniej co oferuje serwis w obecnej wersji:

Każdy może pisać newsy

Każdy zalogowany użytkownik w prawym górnym rogu strony ujrzy link „Dodaj news!”. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji serwisu, teraz każdy otrzymuje do dyspozycji wizualny edytor. Oczywiście nadal możliwe jest uzyskanie reklamy w zamian za pisanie newsów, o ile te zostaną opublikowane.

RSS dla kategorii i tagów

Dostępny jest tak jak poprzednio kanał dla wszystkich newsów ze strony, ale możliwe jest także ograniczenie kanału do wyświetlania wiadomości tylko z danej kategorii lub tagu – tak – newsy są teraz tagowane 😉 Więcej o RSS…

Komentarze bez klepania kodów

Do pisania komentarzy wystarczy konto w serwisie Facebook, AOL, Yahoo lub Hotmail. Nie będzie już konieczne przepisywanie kodów z obrazka jeśli ktoś nie ma konta w naszym serwisie. Chcesz pozostać anonimowy? Załóż fanpejdż ze swoim nickiem i nim się podpisuj.

Co mamy jeszcze w planach? Lista planowanych zmian znajduje się tutaj.
PS. Mamy już 555 newsów 😉

Tak się złożyło, że w styczniu serwisowi GaduNews licznik wskazał wiek trzech lat. Od momentu startu strony sporo się zmieniło zarówno w świecie GG jak i nowych technologii. Przez ostatnie 3 lata obserwowaliśmy jak zachowują się użytkownicy w ramach serwisu, z których możliwości korzystają najczęściej, a które nie są wykorzystywane. Tym samym postanowiliśmy zrezygnować z działania w ramach starego skryptu na jakim oparty był serwis. Jednocześnie przygotowaliśmy dla Was nową wersję serwisu. Z pozoru wygląda ona bardzo podobnie do poprzedniej. Została ona okrojona jednak ze zbędnych rzeczy, polepszono jednak działanie tych najczęściej wykorzystywanych miejsc, a tymi są przede wszystkim dział z aktualnościami oraz dział z plikami. Przenieśliśmy wszystkie newsy, komentarze i konta użytkowników, przy czym aby zalogować się do serwisu należy skorzystać na początku z opcji "Przypomnij hasło". Przyjrzyjmy się dokładniej co oferuje serwis w obecnej wersji: Każdy może pisać newsy Każdy zalogowany użytkownik w prawym górnym rogu strony ujrzy link "Dodaj news!". W przeciwieństwie do poprzedniej wersji serwisu, teraz każdy otrzymuje do dyspozycji wizualny edytor. Oczywiście nadal możliwe jest uzyskanie reklamy w zamian za pisanie newsów, o ile te zostaną opublikowane. RSS dla kategorii i tagów Dostępny jest tak jak poprzednio kanał dla wszystkich newsów ze strony, ale możliwe jest także ograniczenie kanału do wyświetlania wiadomości tylko z danej kategorii lub tagu - tak - newsy są teraz tagowane ;) Więcej o RSS... Komentarze bez klepania kodów Do pisania komentarzy wystarczy konto w serwisie Facebook, AOL, Yahoo lub Hotmail. Nie będzie już konieczne przepisywanie kodów z obrazka jeśli ktoś nie ma konta w naszym serwisie. Chcesz pozostać anonimowy? Załóż fanpejdż ze swoim nickiem i nim się podpisuj. Co mamy jeszcze w planach? Lista planowanych zmian znajduje się tutaj. PS. Mamy już 555 newsów ;)  - Stare GaduNews odchodzi…
Kategorie: GaduNews.pl
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz