Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG 12 z wersją dla Linux

GG Network wydało odświeżoną wersję swojego komunikatora. Wersja dwunasta opiera się o poprzedniczkę (GG 11). Po raz pierwszy pojawiła się jednak wersja na systemy Linux.
Obecnie jedyną wspieraną dystrybucją jest Ubuntu, mimo to nie przygotowano dedykowanej paczki *.deb. Inne zmiany:

  • interfejs użytkownika oparty o natywne okna systemowe,
  • obsługa trybów HiDPI / retina display,
  • optymalizacje działania listy kontatków,
  • poprawki i ujednolicenia wyglądu całej aplikacji.


 

Tradycyjnie zachęcamy Was do zgłaszania błędów na oficjalnym forum aplikacji.
Pobierz: GG 12 na Windows, Mac OS X, Ubuntu 64-bit, Ubuntu 32-bit

GG Network wydało odświeżoną wersję swojego komunikatora. Wersja dwunasta opiera się o poprzedniczkę (GG 11). Po raz pierwszy pojawiła się jednak wersja na systemy Linux. Obecnie jedyną wspieraną dystrybucją jest Ubuntu, mimo to nie przygotowano dedykowanej paczki *.deb. Inne zmiany: interfejs użytkownika oparty o natywne okna systemowe, obsługa trybów HiDPI / retina display, optymalizacje działania listy kontatków, poprawki i ujednolicenia wyglądu całej aplikacji.   Tradycyjnie zachęcamy Was do zgłaszania błędów na oficjalnym forum aplikacji. Pobierz: GG 12 na Windows, Mac OS X, Ubuntu 64-bit, Ubuntu 32-bit  - GG 12 z wersją dla Linux
Kategorie: Klient
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz