Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG 8.1 beta 2 – Wersja Testowa

Udostępniono nową wersję testową dla Gadu-Gadu. Jest to już druga wersja GG, które domyślać można się, że zostanie oznaczone symbolem 8.1

Zmiany i nowości:

Komunikator:

1. Dodanie usługi GG Live. GG Live umożliwia szybkie i proste wysyłanie wiadomości do wszystkich znajomych oraz automatyczne informowanie znajomych o aktywnościach w serwisach GG Network (jeżeli ktoś korzystał już z blipa, to zasadza działania jest podobna).
2. Zmiany w wyglądzie okna rozmowy:
1. Zakładka z awatarem i przyciskami dzwonienia oraz SMS.
2. Usunięcie przycisku zadzwoń, który znajdował się nad tekstem rozmowy. Zwiększenie miejsca przeznaczonego na pokazywanie treści rozmowy.
3. Nowa opcja w Ustawieniach komunikatora – możliwość wyłączenia pokazywania opisów dla wszystkich kontaktów.
4. Poprawienie komunikatu o błędzie podczas połączeń przy pomocy serwera Proxy.
5. Poprawienie błędnego zachowania opcji „Pokazuj wyskakujące powiadomienia” – od teraz odznaczenie tej opcji jest jednoznaczne z wyłączeniem WSZYSTKICH powiadomień. Jeżeli chcemy wyłączyć tylko informacje o statusie, należy skorzystać z ustawień w zakładce Status, a opcję w zakładce Komunikator zostawić zaznaczoną.
6. Poprawienie problemu ze spamowaniem przy użyciu konferencji.
7. Poprawienie problemu z sortowaniem po dacie w archiwum.
8. Poprawienie problemu z wyświetlaniem podpowiedzi w oknie wyboru pliku.
9. Poprawienie problemu z odświeżaniem nowo otwartego okna rozmowy.
10. Usunięcie najczęściej występujących crashy.

Radio:

1. Zmiany w wyglądzie i skórce odtwarzacza.
2. Dodanie obsługi „Co jest grane” – pokazujemy co gramy i co będziemy grać na wskazanym kanale.
3. Dodanie wyboru stacji i regulacji głośności w menu ikony w pasku tray.
4. Poprawienie synchronizacji wyświetlania RDS z aktualnym strumieniem.
5. Usunięcie problemu z dużym obciążeniem procesora przy zminimalizowanym odtwarzaczu do tray-a.
6. Zoptymalizowanie uruchamiania aplikacji.
7. Dodanie wyświetlania RDS w okienku tooltip traya.
8. Dodanie opcji zawsze na wierzchu.

Wersja testowa jest dostępna do pobrania ze strony Gadu-Help (wymaga rejestracji)

W ramach usługi GG Live można uzyskiwać informacje od naszego bota. Jego numer to: 5035524

Udostępniono nową wersję testową dla Gadu-Gadu. Jest to już druga wersja GG, które domyślać można się, że zostanie oznaczone symbolem 8.1 Zmiany i nowości: Komunikator: 1. Dodanie usługi GG Live. GG Live umożliwia szybkie i proste wysyłanie wiadomości do wszystkich znajomych oraz automatyczne informowanie znajomych o aktywnościach w serwisach GG Network (jeżeli ktoś korzystał już z blipa, to zasadza działania jest podobna). 2. Zmiany w wyglądzie okna rozmowy: 1. Zakładka z awatarem i przyciskami dzwonienia oraz SMS. 2. Usunięcie przycisku zadzwoń, który znajdował się nad tekstem rozmowy. Zwiększenie miejsca przeznaczonego na pokazywanie treści rozmowy. 3. Nowa opcja w Ustawieniach komunikatora - możliwość wyłączenia pokazywania opisów dla wszystkich kontaktów. 4. Poprawienie komunikatu o błędzie podczas połączeń przy pomocy serwera Proxy. 5. Poprawienie błędnego zachowania opcji "Pokazuj wyskakujące powiadomienia" - od teraz odznaczenie tej opcji jest jednoznaczne z wyłączeniem WSZYSTKICH powiadomień. Jeżeli chcemy wyłączyć tylko informacje o statusie, należy skorzystać z ustawień w zakładce Status, a opcję w zakładce Komunikator zostawić zaznaczoną. 6. Poprawienie problemu ze spamowaniem przy użyciu konferencji. 7. Poprawienie problemu z sortowaniem po dacie w archiwum. 8. Poprawienie problemu z wyświetlaniem podpowiedzi w oknie wyboru pliku. 9. Poprawienie problemu z odświeżaniem nowo otwartego okna rozmowy. 10. Usunięcie najczęściej występujących crashy. Radio: 1. Zmiany w wyglądzie i skórce odtwarzacza. 2. Dodanie obsługi "Co jest grane" - pokazujemy co gramy i co będziemy grać na wskazanym kanale. 3. Dodanie wyboru stacji i regulacji głośności w menu ikony w pasku tray. 4. Poprawienie synchronizacji wyświetlania RDS z aktualnym strumieniem. 5. Usunięcie problemu z dużym obciążeniem procesora przy zminimalizowanym odtwarzaczu do tray-a. 6. Zoptymalizowanie uruchamiania aplikacji. 7. Dodanie wyświetlania RDS w okienku tooltip traya. 8. Dodanie opcji zawsze na wierzchu. Wersja testowa jest dostępna do pobrania ze strony Gadu-Help (wymaga rejestracji) W ramach usługi GG Live można uzyskiwać informacje od naszego bota. Jego numer to: 5035524  - GG 8.1 beta 2 – Wersja Testowa
Kategorie: GG na PC
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz