Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG integruje się z pocztą Wirtualnej Polski

GG to komunikator, którego nikomu przedstawiać nie trzeba, tak samo nie trzeba tłumaczyć chyba jak ważna dla takiego portalu jak Wirtualna Polska jest poczta i jej użytkownicy. Obie firmy postanowiły połączyć siły, dzięki czemu użytkownicy poczty WP zyskają czat oraz możliwość komunikacji za pomocą zintegrowanego z pocztą komunikatora GG.

Jak to będzie działać i wyglądać? Dość podobnie do tego co znamy z gmaila. W naszej poczcie w WP pojawi się okno komunikatora GG. Zrobili to jednak o tyle sprytnie, że nawet jeśli użytkownik poczty Wp.pl nie posiada nr GG, to może rozmawiać tekstowo z innymi osobami ze swojej skrzynki pocztowej.

Możemy też oczywiście zintegrować w pełni naszą skrzynkę z GG z kontem pocztowym WP. Wystarczy w którejś z usług podać login i hasło do drugiej usług. Nastąpi wtedy jak rozumiem przywiązanie adresu email i numeru GG. Dzięki pełnemu połączeniu zyskujemy oczywiście pełną funkcjonalność GG w naszej poczcie. Wyglądem i sposobem integracji przypominam to oczywiście Gmaila, nie jest to jednak zarzut bo lepiej wzorować się na dobrych rozwiązaniach niż wymyślać koło od nowa.

Jeśli chodzi o komunikator GG to dzięki połączeniu dostaniem powiadomienia o nowej poczcie na WP (w formie małego komunikatu w dole ekranu). Oczywiście integracja jest dobrowolna i jeśli ktoś nie chce korzystać z pełnego GG może pozostać przy prostszym rozwiązaniu oferującym czat tekstowy.

Źródło: AntyWeb

GG to komunikator, którego nikomu przedstawiać nie trzeba, tak samo nie trzeba tłumaczyć chyba jak ważna dla takiego portalu jak Wirtualna Polska jest poczta i jej użytkownicy. Obie firmy postanowiły połączyć siły, dzięki czemu użytkownicy poczty WP zyskają czat oraz możliwość komunikacji za pomocą zintegrowanego z pocztą komunikatora GG. Jak to będzie działać i wyglądać? Dość podobnie do tego co znamy z gmaila. W naszej poczcie w WP pojawi się okno komunikatora GG. Zrobili to jednak o tyle sprytnie, że nawet jeśli użytkownik poczty Wp.pl nie posiada nr GG, to może rozmawiać tekstowo z innymi osobami ze swojej skrzynki pocztowej. Możemy też oczywiście zintegrować w pełni naszą skrzynkę z GG z kontem pocztowym WP. Wystarczy w którejś z usług podać login i hasło do drugiej usług. Nastąpi wtedy jak rozumiem przywiązanie adresu email i numeru GG. Dzięki pełnemu połączeniu zyskujemy oczywiście pełną funkcjonalność GG w naszej poczcie. Wyglądem i sposobem integracji przypominam to oczywiście Gmaila, nie jest to jednak zarzut bo lepiej wzorować się na dobrych rozwiązaniach niż wymyślać koło od nowa. Jeśli chodzi o komunikator GG to dzięki połączeniu dostaniem powiadomienia o nowej poczcie na WP (w formie małego komunikatu w dole ekranu). Oczywiście integracja jest dobrowolna i jeśli ktoś nie chce korzystać z pełnego GG może pozostać przy prostszym rozwiązaniu oferującym czat tekstowy. Źródło: AntyWeb  - GG integruje się z pocztą Wirtualnej Polski
Kategorie: WebGG
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz