Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG na BlackBerry

Na wakacjach, w podróży, tramwaju czy w kolejce do kina – użytkownicy BlackBerry niezależnie od miejsca i czasu mogą być zawsze na bieżąco i kontaktować się z innymi przez najpopularniejszy w Polsce komunikator.

Pojawiła się pierwsza, oczekiwana przez użytkowników wersja komunikatora GG na smartfony BlackBerry firmy Research In Motion (RIM). Prosta w działaniu i obsłudze aplikacja do internetowych pogawędek umożliwia szybki kontakt ze znajomymi.

GG na BlackBerry, oprócz prowadzenia rozmów, pozwala między innymi na: dostęp do aktualnej, prywatnej listy kontaktów (dodawanie, usuwanie i edycję kontaktów), zmianę statusów (dostępny, niedostępny, zaraz wracam, nie przeszkadzać, niewidoczny), korzystanie z katalogu publicznego, przeglądanie archiwum rozmów, korzystanie z emotikonek, dodawanie awatarów.

GG na BlackBerry jest już dostępne bezpłatnie do pobrania w sklepie z aplikacjami BlackBerry App World pod adresem: http://appworld.blackberry.com/webstore/content/121200/. Zapraszamy również na oficjalne forum aplikacji pod adresem http://forum.gg.pl/forumdisplay.php?63-Mobilne-GG/Aplikacja-BlackBerry

Źródło: telepolis.pl

Na wakacjach, w podróży, tramwaju czy w kolejce do kina - użytkownicy BlackBerry niezależnie od miejsca i czasu mogą być zawsze na bieżąco i kontaktować się z innymi przez najpopularniejszy w Polsce komunikator. Pojawiła się pierwsza, oczekiwana przez użytkowników wersja komunikatora GG na smartfony BlackBerry firmy Research In Motion (RIM). Prosta w działaniu i obsłudze aplikacja do internetowych pogawędek umożliwia szybki kontakt ze znajomymi. GG na BlackBerry, oprócz prowadzenia rozmów, pozwala między innymi na: dostęp do aktualnej, prywatnej listy kontaktów (dodawanie, usuwanie i edycję kontaktów), zmianę statusów (dostępny, niedostępny, zaraz wracam, nie przeszkadzać, niewidoczny), korzystanie z katalogu publicznego, przeglądanie archiwum rozmów, korzystanie z emotikonek, dodawanie awatarów. GG na BlackBerry jest już dostępne bezpłatnie do pobrania w sklepie z aplikacjami BlackBerry App World pod adresem: http://appworld.blackberry.com/webstore/content/121200/. Zapraszamy również na oficjalne forum aplikacji pod adresem http://forum.gg.pl/forumdisplay.php?63-Mobilne-GG/Aplikacja-BlackBerry Źródło: telepolis.pl  - GG na BlackBerry
Kategorie: GG na komórki
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz