Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG 1.2 MOD – ciemne tło aplikacji na Windows Phone 7

Niedawno wydana wersja oficjalnego klienta GG na telefony z systemem Windows Phone posiada wciąż wiele braków i niedociągnięć. Fakt ten usprawiedliwiać można tym, że program jest nadal w fazie beta testów, przy czym od daty premiery do Marketplace trafiły już dwie aktualizacje, które wciąż nie wprowadziły zbyt wielu zmian. Spośród sugestii użytkowników, zamieszczanych na oficjalnym forum Gadu-Gadu, dodano jedynie obsługę słownika. Co więcej, nie wydaje się on działać tak, jak większość osób by sobie życzyła (brak w nim autokorekty). Poza tym wciąż mamy do czynienia z irytującymi i nieestetycznymi białymi ikonami w menu oraz na kafelku. Brak trybu poziomego w oknie rozmowy także utrudnia korzystanie z programu osobom, które do pisania preferują większą klawiaturę. W związku z tym postanowiłem pobawić się troszeczkę w modyfikację oficjalnego klienta GG, wprowadzając kilka udoskonaleń i poprawek na własną rękę. MOD oparty jest na najnowszej wersji 1.2 z Marketplace. Należy pamiętać o tym, że mogą go zainstalować jedynie osoby posiadające telefon z odblokowanym systemem!

Pełna lista wprowadzonych zmian:

  • tło zmienione na ciemne
  • logo GG w górnej części ekranu zmienione na jasne
  • zmieniona kolorystyka kafelków na ekranie głównym
  • zmieniona kolorystyka dymków rozmowy
  • zmieniony kolor czcionki
  • poprawiona ikona aplikacji (powiększona z usuniętym białym tłem)
  • poprawione logo kafelka (powiększone słoneczko, usunięty napis “GG” i dodany tradycyjny tytuł)
  • dodany tryb poziomy w oknie rozmowy
  • poprawione działanie słownika
  • poprawiony błąd nieznikającego komunikatu “wpisz wiadomość …”

Pobierz GG na Windows Phone: instalator z ikoną kolorową | w stylu Metro

Więcej informacji: www.shreqg2.eu

Niedawno wydana wersja oficjalnego klienta GG na telefony z systemem Windows Phone posiada wciąż wiele braków i niedociągnięć. Fakt ten usprawiedliwiać można tym, że program jest nadal w fazie beta testów, przy czym od daty premiery do Marketplace trafiły już dwie aktualizacje, które wciąż nie wprowadziły zbyt wielu zmian. Spośród sugestii użytkowników, zamieszczanych na oficjalnym forum Gadu-Gadu, dodano jedynie obsługę słownika. Co więcej, nie wydaje się on działać tak, jak większość osób by sobie życzyła (brak w nim autokorekty). Poza tym wciąż mamy do czynienia z irytującymi i nieestetycznymi białymi ikonami w menu oraz na kafelku. Brak trybu poziomego w oknie rozmowy także utrudnia korzystanie z programu osobom, które do pisania preferują większą klawiaturę. W związku z tym postanowiłem pobawić się troszeczkę w modyfikację oficjalnego klienta GG, wprowadzając kilka udoskonaleń i poprawek na własną rękę. MOD oparty jest na najnowszej wersji 1.2 z Marketplace. Należy pamiętać o tym, że mogą go zainstalować jedynie osoby posiadające telefon z odblokowanym systemem! Pełna lista wprowadzonych zmian: tło zmienione na ciemne logo GG w górnej części ekranu zmienione na jasne zmieniona kolorystyka kafelków na ekranie głównym zmieniona kolorystyka dymków rozmowy zmieniony kolor czcionki poprawiona ikona aplikacji (powiększona z usuniętym białym tłem) poprawione logo kafelka (powiększone słoneczko, usunięty napis “GG” i dodany tradycyjny tytuł) dodany tryb poziomy w oknie rozmowy poprawione działanie słownika poprawiony błąd nieznikającego komunikatu “wpisz wiadomość …” Pobierz GG na Windows Phone: instalator z ikoną kolorową | w stylu Metro Więcej informacji: www.shreqg2.eu  - GG 1.2 MOD – ciemne tło aplikacji na Windows Phone 7
Kategorie: GG na komórki
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz