Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG Network S.A. przystąpiło do PBI

Po ponad roku przygotowań i negocjacji, Spółka Polskie Badania Internetu poszerzyła grono wspólników o pięć podmiotów: GG Network S.A., MURATOR S.A., Polskapresse Sp. z o.o., Redefine Sp. z o.o. oraz Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.. Rozszerzenie zostało zarejestrowane przez Sąd i tym samym właścicielami PBI oficjalnie stało się dziewięć podmiotów.

Od czerwca 2010 PBI miała czterech wspólników: Agora SA, Grupa Interia sp. z o.o. sp. k., Grupa Onet.pl SA oraz Wirtualna Polska SA, posiadających taką samą, równą liczbę 832 udziałów. Spośród nowo przystępujących, GG Network objął pakiet 832 udziałów w PBI, natomiast czwórka pozostałych wspólników objęła po 278 udziałów. Oznacza to, że dotychczasowi wspólnicy oraz GG Network mają po 15,8% udziałów, a pozostali nowi wspólnicy po 5,3% udziałów.

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami PBI dopuszcza zarówno reorganizację obecnego badania, jak i ogłoszenie przetargu na nowe. Ostateczna decyzja na ten temat zostanie podjęta w najbliższym czasie, w poszerzonym gronie wspólników.

Cieszę się z zakończenia sukcesem procesu poszerzenia PBI. Wspólnie wypracowaliśmy warunki zadawalające oczekiwania dziewięciu podmiotów. Sądzę, że to jeden z najważniejszych momentów w historii badań internetu w Polsce – mówi Andrzej Garapich, Prezes Spółki.

W najbliższym czasie przeprowadzone będą spotkania właścicielskie i metodologiczne, które pozwolą określić zasady współpracy w nowym gronie. W trakcie dyskusji uzgodniony zostanie zakres działań nad reformą badania internetu w Polsce.

Po ponad roku przygotowań i negocjacji, Spółka Polskie Badania Internetu poszerzyła grono wspólników o pięć podmiotów: GG Network S.A., MURATOR S.A., Polskapresse Sp. z o.o., Redefine Sp. z o.o. oraz Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.. Rozszerzenie zostało zarejestrowane przez Sąd i tym samym właścicielami PBI oficjalnie stało się dziewięć podmiotów. Od czerwca 2010 PBI miała czterech wspólników: Agora SA, Grupa Interia sp. z o.o. sp. k., Grupa Onet.pl SA oraz Wirtualna Polska SA, posiadających taką samą, równą liczbę 832 udziałów. Spośród nowo przystępujących, GG Network objął pakiet 832 udziałów w PBI, natomiast czwórka pozostałych wspólników objęła po 278 udziałów. Oznacza to, że dotychczasowi wspólnicy oraz GG Network mają po 15,8% udziałów, a pozostali nowi wspólnicy po 5,3% udziałów. Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami PBI dopuszcza zarówno reorganizację obecnego badania, jak i ogłoszenie przetargu na nowe. Ostateczna decyzja na ten temat zostanie podjęta w najbliższym czasie, w poszerzonym gronie wspólników. Cieszę się z zakończenia sukcesem procesu poszerzenia PBI. Wspólnie wypracowaliśmy warunki zadawalające oczekiwania dziewięciu podmiotów. Sądzę, że to jeden z najważniejszych momentów w historii badań internetu w Polsce – mówi Andrzej Garapich, Prezes Spółki. W najbliższym czasie przeprowadzone będą spotkania właścicielskie i metodologiczne, które pozwolą określić zasady współpracy w nowym gronie. W trakcie dyskusji uzgodniony zostanie zakres działań nad reformą badania internetu w Polsce.  - GG Network S.A. przystąpiło do PBI
Kategorie: GG Network - Właściciel GG
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz