Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG Network w likwidacji, ale komunikator będzie działał dalej

Krótko i na temat. W dniu 2015.10.05 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 27 z którego wynika, że spółka GG Network jest w stanie likwidacji. Można to sprawdzić w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS: 0000264575) oraz w Monitorze Sądowym i Gospodarczym nr 198/2015 (strona 373, pozycja 293733).

Niedawno Allegro ogłosiło zakończenie wsparcia dla Bota Allegro na GG.Aktualizacja 13:40:

Komentarz Tomasza Jażdżyńskiego dla Antyweb.pl:

To wyłącznie ruch formalny. Ze względów wewnątrz-korporacyjnych spółka obecnie działająca pod nazwą GG Network SA zostanie formalnie zlikwidowana. Nastąpi to jednak dopiero po sprzedaży wszystkich aktywów spółki i nie wcześniej niż pod koniec przyszłego roku. Jednym z tych aktywów jest oczywiście komunikator GG i z pewnością jego przejęcie przez nowego właściciela nastąpi przed formalną likwidacją samej spółki.
Będzie to koniec procesu dezinwestycji polegającego na sprzedaży niestrategicznych aktywów, jaki prowadzimy od dłuższego czasu (zapewne słyszał Pan o sprzedaży OpenFM kilka miesięcy temu).
Także reasumując – kwestie formalne wokół spółki GG Network SA nie mają wpływu na los samego komunikatora GG.

Krótko i na temat. W dniu 2015.10.05 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 27 z którego wynika, że spółka GG Network jest w stanie likwidacji. Można to sprawdzić w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS: 0000264575) oraz w Monitorze Sądowym i Gospodarczym nr 198/2015 (strona 373, pozycja 293733). Niedawno Allegro ogłosiło zakończenie wsparcia dla Bota Allegro na GG. Aktualizacja 13:40: Komentarz Tomasza Jażdżyńskiego dla Antyweb.pl: To wyłącznie ruch formalny. Ze względów wewnątrz-korporacyjnych spółka obecnie działająca pod nazwą GG Network SA zostanie formalnie zlikwidowana. Nastąpi to jednak dopiero po sprzedaży wszystkich aktywów spółki i nie wcześniej niż pod koniec przyszłego roku. Jednym z tych aktywów jest oczywiście komunikator GG i z pewnością jego przejęcie przez nowego właściciela nastąpi przed formalną likwidacją samej spółki. Będzie to koniec procesu dezinwestycji polegającego na sprzedaży niestrategicznych aktywów, jaki prowadzimy od dłuższego czasu (zapewne słyszał Pan o sprzedaży OpenFM kilka miesięcy temu). Także reasumując – kwestie formalne wokół spółki GG Network SA nie mają wpływu na los samego komunikatora GG.  - GG Network w likwidacji, ale komunikator będzie działał dalej
Kategorie: GG Network - Właściciel GG
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz