Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG Network zwalnia tempo i… pracowników

Jak donosi Puls Biznesu w swoim internetowym wydaniu, GG Network dokonał sporej redukcji ilości zatrudnionych osób. Kryzys się pogłębia?

Według autora artykułu, GG Network od 2009 roku przynosi spore straty finansowe, co odbija się na zmianach w spółce (zamknięcie projektu GaduAIR, zmiana prezesa na Tomasza Jażdżyńskiego). Ostatnią ze zmian jest zwolnienie około 60 osób z 300 osobowej załogi. Jarosław Rybus, rzecznik prasowy spółki GG Network informuje:

Dokonaliśmy wielu zmian spowodowanych spowolnieniem gospodarczym i pogarszającą się sytuacją na rynku reklamy. Podobnie jak wiele innych firm mediowych, postanowiliśmy zrezygnować z części mniej rentownych przedsięwzięć, a co za tym idzie zmniejszyć liczebność zespołu.

6 milionów złotych straty rocznie to dość sporo. Problemy finansowe zaczęły się w 2009 roku – właśnie w tym roku pojawiła się pierwsza wersja Gadu-Gadu 10 porzucając zarówno wersję siódmą i ósmą popularnej aplikacji. To zwiększenie poziomu irytacji klientów odchodzących do konkurencji połączone ze światowym kryzysem gospodarczym z pewnością nie było dla spółki korzystne.

Źródło: Puls Biznesu

Jak donosi Puls Biznesu w swoim internetowym wydaniu, GG Network dokonał sporej redukcji ilości zatrudnionych osób. Kryzys się pogłębia? Według autora artykułu, GG Network od 2009 roku przynosi spore straty finansowe, co odbija się na zmianach w spółce (zamknięcie projektu GaduAIR, zmiana prezesa na Tomasza Jażdżyńskiego). Ostatnią ze zmian jest zwolnienie około 60 osób z 300 osobowej załogi. Jarosław Rybus, rzecznik prasowy spółki GG Network informuje: Dokonaliśmy wielu zmian spowodowanych spowolnieniem gospodarczym i pogarszającą się sytuacją na rynku reklamy. Podobnie jak wiele innych firm mediowych, postanowiliśmy zrezygnować z części mniej rentownych przedsięwzięć, a co za tym idzie zmniejszyć liczebność zespołu. 6 milionów złotych straty rocznie to dość sporo. Problemy finansowe zaczęły się w 2009 roku - właśnie w tym roku pojawiła się pierwsza wersja Gadu-Gadu 10 porzucając zarówno wersję siódmą i ósmą popularnej aplikacji. To zwiększenie poziomu irytacji klientów odchodzących do konkurencji połączone ze światowym kryzysem gospodarczym z pewnością nie było dla spółki korzystne. Źródło: Puls Biznesu  - GG Network zwalnia tempo i… pracowników
Kategorie: GG Network - Właściciel GG
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz