Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG przez SMS w Plusie

GG Network reaktywuje usługę GG Chat SMS, co prawda już nie w sieci GaduAIR, ale w sieci Plus GSM.

Jak to działa? Kiedy jesteś niedostępny, a ktoś przyśle Ci wiadomość, zostanie ona za darmo przekazana SMSem na Twój numer telefonu. Będziesz mógł na nią również odpowiedzieć z poziomu telefonu, odpowiedź dotrze do odbiorcy przez komunikator (zapewne odpłatnie). Komunikat na dole strony konfiguracyjnej usługi sugeruje, że usługa pojawi się w kolejnych sieciach. Niestety konfiguracji usługi można dokonać tylko z poziomu strony www wyświetlanej za pomocą przeglądarki wbudowanej w Gadu-Gadu 10. Uruchomienie usługi to koszt 62 groszy.

Przypomnijmy, że usługa była dostępna w sieci GaduAIR (korzystająca z infrastruktury Polkomtela, operatora sieci Plus GSM). Pozwalała na bezpłatny odbiór do 300 wiadomości, po przekroczeniu tego limitu kolejne wiadomości docierały tylko za pośrednictwem komunikatora.

GG Network reaktywuje usługę GG Chat SMS, co prawda już nie w sieci GaduAIR, ale w sieci Plus GSM. Jak to działa? Kiedy jesteś niedostępny, a ktoś przyśle Ci wiadomość, zostanie ona za darmo przekazana SMSem na Twój numer telefonu. Będziesz mógł na nią również odpowiedzieć z poziomu telefonu, odpowiedź dotrze do odbiorcy przez komunikator (zapewne odpłatnie). Komunikat na dole strony konfiguracyjnej usługi sugeruje, że usługa pojawi się w kolejnych sieciach. Niestety konfiguracji usługi można dokonać tylko z poziomu strony www wyświetlanej za pomocą przeglądarki wbudowanej w Gadu-Gadu 10. Uruchomienie usługi to koszt 62 groszy. Przypomnijmy, że usługa była dostępna w sieci GaduAIR (korzystająca z infrastruktury Polkomtela, operatora sieci Plus GSM). Pozwalała na bezpłatny odbiór do 300 wiadomości, po przekroczeniu tego limitu kolejne wiadomości docierały tylko za pośrednictwem komunikatora.  - GG przez SMS w Plusie
Kategorie: Sieć
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „GG przez SMS w Plusie
  1. Przeniosłem sie do Play z GaduAir to niech szybko myślą o innych sieciach ;(

  2. Ja też, ale i tak mi tam lepiej, aczkolwiek owa usługa, która do tej pory była dostępna tylko w GaduAIR była jedną z tych, które najbardziej lubiłem 😉 Nie ma to jak dostać wiadomość o 4 nad ranem "Jesteś?" przekierowaną na SMS 🙂

  3. Qrix czyli jak wpisze moj numer place 62grosze i dalej juz za darmo?

  4. dopiero odpowiedź może być płatna, nie mogę dotrzeć do regulaminu usługi :/

  5. Szkoda że nie ma dla orange.;(( A może ktoś widział niech napisze proszę.;**

  6. a jak mozna zatrzymac taa aplikację.??

Dodaj komentarz