Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG 1.2.5 Shreqg2 MOD – zmodyfikowana wersja oficjalnego GG

W ostatnim czasie wydałem nową wersję opisywanego już wcześniej MODa GG na telefony z systemem Windows Phone 7. Ma ona oznaczenie 1.2.5 i jest poniekąd przełomowa. Uważam ją za taką, ponieważ udało mi się wprowadzić jedną, w moim odczuciu kluczową w przypadku komunikatorów funkcję, czyli działanie pod zablokowanym ekranem. Jak to działa w praktyce? Otóż do tej pory, za każdym razem kiedy zablokowaliśmy telefon, system zawieszał GG, a połączenie z serwerem było przerywane. Po odblokowaniu ekranu program długo wznawiał pracę i trzeba było czekać na ponowne nawiązanie połączenia. Od teraz ten problem już nie występuje, ponieważ dzięki nowej opcji, aplikacja będzie bez przerwy działać w tle i odbierać wiadomości, nawet przy wygaszonym ekranie. Po odblokowaniu będzie od razu gotowa do pracy! 🙂

Oczywiście funkcja ta nie umożliwia działania GG po jego minimalizacji. Tego obejść się nie da, ze względu na specyfikację samego systemu.

Poza tym, w nowej wersji:
-poprawiłem błąd nieznikającego komunikatu „wpisz wiadomość …” (tym razem chyba na stałe )
-usunąłem limit długości wiadomości (dotychczas 250 znaków)
-zmieniłem wygląd ekranu startowego na bardziej dopasowany do ciemnej kolorystyki aplikacji

UWAGA! Program nie ma możliwości włączania/wyłączania działania pod zablokowanym ekranem z poziomu aplikacji. Funkcja ta została dodana bezpośrednio w kodzie. Jeżeli ktoś nie jest zainteresowany tą funkcjonalnością, może zainstalować wcześniejszą wersję 1.2.1, która zawiera pozostałe zmiany.

Pobierz GG MOD 1.2.5 na Windows Phone.

Pełen changelog i więcej informacji znajdziecie na mojej stronie: www.shreqg2.eu

W ostatnim czasie wydałem nową wersję opisywanego już wcześniej MODa GG na telefony z systemem Windows Phone 7. Ma ona oznaczenie 1.2.5 i jest poniekąd przełomowa. Uważam ją za taką, ponieważ udało mi się wprowadzić jedną, w moim odczuciu kluczową w przypadku komunikatorów funkcję, czyli działanie pod zablokowanym ekranem. Jak to działa w praktyce? Otóż do tej pory, za każdym razem kiedy zablokowaliśmy telefon, system zawieszał GG, a połączenie z serwerem było przerywane. Po odblokowaniu ekranu program długo wznawiał pracę i trzeba było czekać na ponowne nawiązanie połączenia. Od teraz ten problem już nie występuje, ponieważ dzięki nowej opcji, aplikacja będzie bez przerwy działać w tle i odbierać wiadomości, nawet przy wygaszonym ekranie. Po odblokowaniu będzie od razu gotowa do pracy! :) Oczywiście funkcja ta nie umożliwia działania GG po jego minimalizacji. Tego obejść się nie da, ze względu na specyfikację samego systemu. Poza tym, w nowej wersji: -poprawiłem błąd nieznikającego komunikatu „wpisz wiadomość …” (tym razem chyba na stałe ) -usunąłem limit długości wiadomości (dotychczas 250 znaków) -zmieniłem wygląd ekranu startowego na bardziej dopasowany do ciemnej kolorystyki aplikacji UWAGA! Program nie ma możliwości włączania/wyłączania działania pod zablokowanym ekranem z poziomu aplikacji. Funkcja ta została dodana bezpośrednio w kodzie. Jeżeli ktoś nie jest zainteresowany tą funkcjonalnością, może zainstalować wcześniejszą wersję 1.2.1, która zawiera pozostałe zmiany. Pobierz GG MOD 1.2.5 na Windows Phone. Pełen changelog i więcej informacji znajdziecie na mojej stronie: www.shreqg2.eu  - GG 1.2.5 Shreqg2 MOD – zmodyfikowana wersja oficjalnego GG
Kategorie: GG na komórki
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz