Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG10 Tuner 1.1 dla GG10 beta 9 i GGMod+ 0.9.9

Amatorów tuningowania Gadu-Gadu zapraszamy do pobrania najnowszej wersji GG10 Tunera. Co nowego? Program przede wszystkim współpracuje z najnowszym wydaniem Gadu-Gadu 10. Zmieniony został wygląd programu i zostały dodane nowe funkcjonalności. Obecnie tuner prezentuje się tak:

Pierwsze co rzuca się w oczy, to ikonki słoneczek. Dzięki nim widać, jakie usługi w Gadu-Gadu tuner wyłączył, jakie włączył. Zaraz po uruchomieniu słoneczka są szare z pytajnikami w środku. Ale wystarczy wcisnąć przycisk OK, aby słoneczka zmieniły kolor.
Kolejna funkcjonalność pozwala zapamiętać ustawienia GG10 Tunera. Jeżeli zmodyfikujesz Gadu-Gadu, tuner zapamięta Twoje ustawienia i przy kolejnym włączeniu tunera nie trzeba będzie znów klikać w kwadraciki, by ponownie skonfigurować opcje według własnego upodobania.

Przygotowując tą wersję tunera Unreal skupił się na dostosowaniu go do najnowszych wydań Gadu-Gadu, tak, by w przyszłości aktualizować go na bieżąco. Dlatego też nie ma zbyt wielu nowych opcji umożliwiających modyfikację Gadu-Gadu, aczkolwiek od dziś tuner potrafi zablokować wyskakujące komunikaty z powiadomieniami systemowymi.

GGMod+ 0.9.9 współpracuje z tą wersją GG10 Tunera.

Kolejne wydanie GGMod+ zostanie wzbogacone o program GG10 Tuner 1.1 🙂


Amatorów tuningowania Gadu-Gadu zapraszamy do pobrania najnowszej wersji GG10 Tunera. Co nowego? Program przede wszystkim współpracuje z najnowszym wydaniem Gadu-Gadu 10. Zmieniony został wygląd programu i zostały dodane nowe funkcjonalności. Obecnie tuner prezentuje się tak: Pierwsze co rzuca się w oczy, to ikonki słoneczek. Dzięki nim widać, jakie usługi w Gadu-Gadu tuner wyłączył, jakie włączył. Zaraz po uruchomieniu słoneczka są szare z pytajnikami w środku. Ale wystarczy wcisnąć przycisk OK, aby słoneczka zmieniły kolor.Kolejna funkcjonalność pozwala zapamiętać ustawienia GG10 Tunera. Jeżeli zmodyfikujesz Gadu-Gadu, tuner zapamięta Twoje ustawienia i przy kolejnym włączeniu tunera nie trzeba będzie znów klikać w kwadraciki, by ponownie skonfigurować opcje według własnego upodobania.Przygotowując tą wersję tunera Unreal skupił się na dostosowaniu go do najnowszych wydań Gadu-Gadu, tak, by w przyszłości aktualizować go na bieżąco. Dlatego też nie ma zbyt wielu nowych opcji umożliwiających modyfikację Gadu-Gadu, aczkolwiek od dziś tuner potrafi zablokować wyskakujące komunikaty z powiadomieniami systemowymi. GGMod+ 0.9.9 współpracuje z tą wersją GG10 Tunera. Kolejne wydanie GGMod+ zostanie wzbogacone o program GG10 Tuner 1.1 :)  - GG10 Tuner 1.1 dla GG10 beta 9 i GGMod+ 0.9.9
Kategorie: Download
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz