Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG10 Tuner

Unreal nie próżnuje i robi użytkownikom GG10 prezent na święta. Wszystkie osoby, używające GG10 beta 8, mogą testować patchera dostosowującego wygląd GG10 bardziej do potrzeb użytkownika. Po użyciu magicznego programiku, GG10 może wyglądać nawet tak:Prawda, że ładniej? Program można pobrać wraz z najnowszym GGMod+, pamietaj, że działa tylko z GG10 beta 8.

Programik do pobrania: TUTAJ – GGMod+ uruchomi go automatycznie po wykryciu odpowiedniej wersji GG10 (odpowiedniej, czyli GG10 beta 8 (build 10450)).

Unreal nie próżnuje i robi użytkownikom GG10 prezent na święta. Wszystkie osoby, używające GG10 beta 8, mogą testować patchera dostosowującego wygląd GG10 bardziej do potrzeb użytkownika. Po użyciu magicznego programiku, GG10 może wyglądać nawet tak: Prawda, że ładniej? Program można pobrać wraz z najnowszym GGMod+, pamietaj, że działa tylko z GG10 beta 8. Programik do pobrania: TUTAJ - GGMod+ uruchomi go automatycznie po wykryciu odpowiedniej wersji GG10 (odpowiedniej, czyli GG10 beta 8 (build 10450)).  - GG10 Tuner
Kategorie: Download
Tagi: , , ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „GG10 Tuner
 1. taa a czy usunięcie tych wszystkich "zbędnych" rzeczy stabilizuje i przyśpiesza GG ? Jak nie to po co to usuwać? mi tam się podoba to GG.

 2. o kurde dzię4ki Unreal gratulacje jesteś Boooski !!! wprawdzie nie wywaliłem wszystkiego ale kilka rzeczy jak wyszukiwarka kontaktów czy możliwość zmiany wielkości okna:P…a mam pytanie. Bo w tym GG po najechaniu myszką na jakiś kontakt pojawia się takie gówniane okienko z jakimiś info o danym użytkowniku. To spowalnia kompa i nie zawsze znika gdy już myszka zjedzie z tego kontaktu. Nie dałoby rady zrobić tak żeby np. to okienko pojawiało się dopiero po wciśnięciu np PPM?

 3. i jeszcze pytanie jedno odnośnie tego GG. Wiem że Unreal ciężko haruje (przez ch? xD) dla Nas za free i dziękuję mu za to:P a pytanie brzmi czy jest jakaś możliwość ogarnięcia tego archiwum?? już w GG 8.0 trzeba było nieźle czekać żeby się wczytało GG a podczas tego komunikator był martwy. Nie no poracha z tym:/

 4. Hoover można wyłączyć w opcjach

 5. eXtra Unreal!
  program na 6+!
  nareszcie jest czym dopracować GG!

 6. No moje gratulacje rewelacyjny programik;)

 7. nie ma co ukrywać. Ja zleciłbym firmie Valve stworzenie komunikatora. Nie żartuję. Każdy posiadacz Steam mnie poprze. Zawarty w nim komunikator jest dosłownie natychmiastowy, ładny, nie przeładowany zbędnym chu*jostwem tylko ma to co najlepsze. Podoba mi się info pod oknem rozmowy: ""nick" piszę wiadomość"…prawda że fajne? wiemy że ten ktoś właśnie piszę. Komunikator nie muli się choćby w oknie rozmowy było nie wiadomo ile tekstu:P…jak dla mnie wystarczyłoby wydać taki Steam komunikator z obsługą GG (dla mnie) no i innych sieci dla innych użytkowników, no i jako osobna aplikacja. Proste?:P

 8. genialnie, a gdyby udalo sie jeszcze dodac opcje "activity checker" to juz byloby bosko 🙂

 9. A nie prościej od razu zainstalować Kadu?

 10. [b]lilarouge[/b], zainstaluj mi je na Windows 7 x64 z rozmowami głosowymi to się przesiądę od razu 🙂

Dodaj komentarz