Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GGAPI REST

Po kilku tygodniach prac od udostępnienia GGAPI JS, GG Network uruchomia GGAPI REST – dostęp do zasobów użytkowników, co pozwoli budować bardziej zaawansowane aplikacje w serwisie GG.pl.

Aby stworzyć aplikację w GG.pl wystarczy wypełnić formularz aplikacji http://dev.gg.pl/apps/new/.

Biblioteka PHP do dostępna jest w repozytorium git. Wraz z biblioteką udostępniono dokumentację zasobów. Obecnie aplikacja może pobrać dane o użytkowniku oraz jego listę znajomych. W najbliższym czasie będziemy sukcesywnie powiększać listę dostępnych zasobów o nowe komponenty.

Źródło: dev.gadu-gadu.pl

Po kilku tygodniach prac od udostępnienia GGAPI JS, GG Network uruchomia GGAPI REST - dostęp do zasobów użytkowników, co pozwoli budować bardziej zaawansowane aplikacje w serwisie GG.pl.Aby stworzyć aplikację w GG.pl wystarczy wypełnić formularz aplikacji http://dev.gg.pl/apps/new/. Biblioteka PHP do dostępna jest w repozytorium git. Wraz z biblioteką udostępniono dokumentację zasobów. Obecnie aplikacja może pobrać dane o użytkowniku oraz jego listę znajomych. W najbliższym czasie będziemy sukcesywnie powiększać listę dostępnych zasobów o nowe komponenty. Źródło: dev.gadu-gadu.pl  - GGAPI REST
Kategorie: GG.pl
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz