Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GGMod+ 0.9.27

Po dłuższej przerwie, GGMod+ został wydany w nowej stabilnej wersji 0.9.27.

Pakiet instaluje się już bez problemów w systemach z włączonym UAC (aktualnie: Vista i 7). Ponadto dodaliśmy system aktualizacji – użytkownik będzie informowany o nowych wydaniach GGModa za pośrednictwem autorskiej aplikacji, która sama pobierze najnowsze GG jak i GGModa w przypadku wykrycia nowszych wersji.

Zaktualizowano również aplikacje Archive.DB Tools oraz GG Tuner. Najnowsza wersja do pobrania automatycznie stąd.

Po dłuższej przerwie, GGMod+ został wydany w nowej stabilnej wersji 0.9.27. Pakiet instaluje się już bez problemów w systemach z włączonym UAC (aktualnie: Vista i 7). Ponadto dodaliśmy system aktualizacji - użytkownik będzie informowany o nowych wydaniach GGModa za pośrednictwem autorskiej aplikacji, która sama pobierze najnowsze GG jak i GGModa w przypadku wykrycia nowszych wersji. Zaktualizowano również aplikacje Archive.DB Tools oraz GG Tuner. Najnowsza wersja do pobrania automatycznie stąd.  - GGMod+ 0.9.27
Kategorie: GaduNews.pl
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „GGMod+ 0.9.27
  1. Genialne, GG naprawdę może być lepsze ale tylko z GjeGjeModem 😀 20 mb ramu mniej wcina, u mnie 80 😀

Dodaj komentarz