Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG.pl udostępnia API

Masz pomysł na aplikację dla serwisu gg.pl? Od dziś istnieje możliwość zgłoszenia się do zamkniętych testów API serwisu GG.pl. Wystarczy zalogować się numerkiem GG oraz kliknąć w przycisk ‚Zgłoś aplikację’.

GG.pl, które w założeniu ma stać się godnym konkurentem Facebooka, zyskuje API, dzięki któremu (podobnie jak na Facebooku), będzie możliwe tworzenie aplikacji korzystających z zasobów serwisu.

W pierwszym etapie uruchamiania GGAPI wybranych zostanie tylko kilka osób/firm do współpracy. W późniejszych etapach twórcy będą zapraszać kolejne osoby/firmy do współpracy. GGAPI ma prawdopodobnie zastąpić obecne GaduAPI (BotAPI?). W przyszłości zostanie uruchomione również forum dla developerów (obecnie istnieje forum dla osób wykorzystujących BotAPI, niestety jeszcze świeci pustkami (brak promocji)).

Przy okazji rozpoczęcia testów, wznowiono działanie blogu Developerów Gadu-Gadu.

Zainteresowanych nowym API zapraszamy do rejestracji: http://dev.gg.pl/

Masz pomysł na aplikację dla serwisu gg.pl? Od dziś istnieje możliwość zgłoszenia się do zamkniętych testów API serwisu GG.pl. Wystarczy zalogować się numerkiem GG oraz kliknąć w przycisk 'Zgłoś aplikację'. GG.pl, które w założeniu ma stać się godnym konkurentem Facebooka, zyskuje API, dzięki któremu (podobnie jak na Facebooku), będzie możliwe tworzenie aplikacji korzystających z zasobów serwisu. W pierwszym etapie uruchamiania GGAPI wybranych zostanie tylko kilka osób/firm do współpracy. W późniejszych etapach twórcy będą zapraszać kolejne osoby/firmy do współpracy. GGAPI ma prawdopodobnie zastąpić obecne GaduAPI (BotAPI?). W przyszłości zostanie uruchomione również forum dla developerów (obecnie istnieje forum dla osób wykorzystujących BotAPI, niestety jeszcze świeci pustkami (brak promocji)). Przy okazji rozpoczęcia testów, wznowiono działanie blogu Developerów Gadu-Gadu. Zainteresowanych nowym API zapraszamy do rejestracji: http://dev.gg.pl/  - GG.pl udostępnia API
Kategorie: GG.pl
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz