Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GG.pl: Stwórz aplikację i wygraj 30 tys. złotych!

Jak można przeczytać w najnowszym wdaniu Software Developer’s Journal, GG Network wraz z uruchomieniem API portalu GG.pl ogłasza konkurs dla programistów – do wygrania 30 tysięcy złotych!

Z okazji opublikowania API portalu GG.pl, GG Network organizuje konkurs dla twórców aplikacji, w którym nagrodą główną jest 30 tysięcy złotych. Organizator informuje, że tematyka jest niograniczona – ,,może to być gra z dodatkami płatnymi, aplikacje biznesowe, aplikacje biurowe, rozrywkowe, multimedia, integracje z innymi usługami/aplikacjami, które już są bardzo popularne w Internecie, e-commerce„.

Konkurs rozpoczyna się 12 października, a końcStrona konkursowa (pojawi się 12 października pod adresem rozwoj.gg.pl/konkurs)zy 31 grudnia. Co miesiąc na stronie rozwoj.gg.pl/konkurs będą publikowane najciekawsze aplikacje wybrane przez jury. Przez cały styczeń, będą zbierane statystyki – w ten sposób na ocenę jury będą mieli też wpływ użytkownicy portalu.
Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 15 lutego 2011r.

Jury:

  • Łukasz Łopuszański – redakcja Software Developer’s Journal
  • Paweł Bijata – redakcja PC Format
  • Marek Soból – CPO GG Network S.A.
  • Zbigniew Pieńkowski – CIO GG Network S.A
  • Marcin Jagodziński – bloger, twórca serwisu Blip.pl

Zwycięska aplikacja umieszczona zostanie na pasku bocznym portalu GG.pl, a także w komunikatorze GG10.

Źródło: sdjournal.org

Jak można przeczytać w najnowszym wdaniu Software Developer's Journal, GG Network wraz z uruchomieniem API portalu GG.pl ogłasza konkurs dla programistów - do wygrania 30 tysięcy złotych! Z okazji opublikowania API portalu GG.pl, GG Network organizuje konkurs dla twórców aplikacji, w którym nagrodą główną jest 30 tysięcy złotych. Organizator informuje, że tematyka jest niograniczona - ,,może to być gra z dodatkami płatnymi, aplikacje biznesowe, aplikacje biurowe, rozrywkowe, multimedia, integracje z innymi usługami/aplikacjami, które już są bardzo popularne w Internecie, e-commerce". Konkurs rozpoczyna się 12 października, a kończy 31 grudnia. Co miesiąc na stronie rozwoj.gg.pl/konkurs będą publikowane najciekawsze aplikacje wybrane przez jury. Przez cały styczeń, będą zbierane statystyki - w ten sposób na ocenę jury będą mieli też wpływ użytkownicy portalu.Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 15 lutego 2011r. Jury: Łukasz Łopuszański – redakcja Software Developer’s Journal Paweł Bijata – redakcja PC Format Marek Soból – CPO GG Network S.A. Zbigniew Pieńkowski – CIO GG Network S.A Marcin Jagodziński – bloger, twórca serwisu Blip.pl Zwycięska aplikacja umieszczona zostanie na pasku bocznym portalu GG.pl, a także w komunikatorze GG10.Źródło: sdjournal.org  - GG.pl: Stwórz aplikację i wygraj 30 tys. złotych!
Kategorie: GG.pl
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz