Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

GGTools 3 – odzyskaj hasła z GG

GGTools 3 beta 1 od wczoraj dostępne na stronie autora. Główną nowością wprowadzoną w tej wersji jest możliwość odzyskiwania haseł Nowego Gadu-Gadu oraz Gadu-Gadu 10. GG Tools potrafi obecnie odzyskać hasło serwera, hasło profilu, a także hasła bramki Ery Omnix. Aplikacja udostępnia trzy tryby odzyskiwania hasła profilu: słownikowy, brute-force oraz – przede wszystkim – tryb online, który czas odzyskiwania hasła może skrócić nawet to kilku czy kilkunastu sekund. Pomimo tego, że w wersji 3 beta 1 główny nacisk został położony na obsługę nowszych wersji komunikatora Gadu-Gadu, to nie są to nie zapomniano o innych aspektach programu: poprawiono błędy zauważone w poprzednich wersjach aplikacji, a także wprowadzono zmiany zwiększające komfort pracy z programem. Pełna lista zmian – jak zawsze – znajduje się w dołączonej do programu pomocy.

GG Tools znajduje się obecnie w fazie beta, stąd zachęcamy do zgłaszania swych uwag i znalezionych błędów poprzez ten formularz.

 

Pobierz GGTools 3.0 beta 1

GGTools 3 beta 1 od wczoraj dostępne na stronie autora. Główną nowością wprowadzoną w tej wersji jest możliwość odzyskiwania haseł Nowego Gadu-Gadu oraz Gadu-Gadu 10. GG Tools potrafi obecnie odzyskać hasło serwera, hasło profilu, a także hasła bramki Ery Omnix. Aplikacja udostępnia trzy tryby odzyskiwania hasła profilu: słownikowy, brute-force oraz - przede wszystkim - tryb online, który czas odzyskiwania hasła może skrócić nawet to kilku czy kilkunastu sekund. Pomimo tego, że w wersji 3 beta 1 główny nacisk został położony na obsługę nowszych wersji komunikatora Gadu-Gadu, to nie są to nie zapomniano o innych aspektach programu: poprawiono błędy zauważone w poprzednich wersjach aplikacji, a także wprowadzono zmiany zwiększające komfort pracy z programem. Pełna lista zmian - jak zawsze - znajduje się w dołączonej do programu pomocy. GG Tools znajduje się obecnie w fazie beta, stąd zachęcamy do zgłaszania swych uwag i znalezionych błędów poprzez ten formularz.   Pobierz GGTools 3.0 beta 1  - GGTools 3 – odzyskaj hasła z GG
Kategorie: Download
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „GGTools 3 – odzyskaj hasła z GG
  1. Czy to na pewno działa dla gg 10? Nie dosc ze ja nie moge na kompie znalezc pliku w ktorym sa informacje o haslach itp to jeszcze ten program tego nie zrobil ;p

  2. Tak jak poprzednik, nie wykrywa pliku z Hasłem [ProfileBasic.xml] bodajze. ;/ =D

Dodaj komentarz