Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Haker zaatakował blog Lecha Wałęsy w MojejGeneracji

Blog Lecha Wałęsy w serwisie MojaGeneracja.pl stał się prawdopodobnie ofiarą ataku hakera. Ze strony zniknęła cała zawartość – wpisy prezydenta, galeria zdjęć, skany dokumentów. Widoczne są jedynie komentarze internautów.

Do ataku na stronę doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, kiedy to została wykasowana cała zawartość strony.

Jarosław Rybus, rzecznik Gadu-Gadu, zapewnił, że od rana trwają intensywne prace programistów nad przywróceniem zawartości. Sprawa ma nadany najwyższy priorytet. Firma sprawdza również, jak doszło do włamania i kto jest za nie odpowiedzialny. Jeszcze dziś na stronie powinna pojawić się z powrotem cała zawartość.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6624152,Haker_zaatakowal_blog_Walesy__Wszystko_zniknelo.html

Blog Lecha Wałęsy w serwisie MojaGeneracja.pl stał się prawdopodobnie ofiarą ataku hakera. Ze strony zniknęła cała zawartość - wpisy prezydenta, galeria zdjęć, skany dokumentów. Widoczne są jedynie komentarze internautów. Do ataku na stronę doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, kiedy to została wykasowana cała zawartość strony.Jarosław Rybus, rzecznik Gadu-Gadu, zapewnił, że od rana trwają intensywne prace programistów nad przywróceniem zawartości. Sprawa ma nadany najwyższy priorytet. Firma sprawdza również, jak doszło do włamania i kto jest za nie odpowiedzialny. Jeszcze dziś na stronie powinna pojawić się z powrotem cała zawartość. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6624152,Haker_zaatakowal_blog_Walesy__Wszystko_zniknelo.html  - Haker zaatakował blog Lecha Wałęsy w MojejGeneracji
Kategorie: Bezpieczeństwo
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Haker zaatakował blog Lecha Wałęsy w MojejGeneracji
  1. Pewnie włamywacza zdenerwował BOT pana Lecha ;d

Dodaj komentarz