Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Idą mobilne wakacje z GaduAIR!

Jeszcze tylko do tego czwartku, 18 czerwca, można zgłaszać swoją klasę do zabawy świętującej koniec roku szkolnego i witającej wakacje!


Przed warszawskimi szkołami odbyły się manifestacje, zapowiadające mobilne wakacje z GaduAIR – Relację można obejrzeć poniżej:
W ciągu tylko kilku dni zgłosiło się kilka tysięcy klas z całej Polski!

Zgłoście jeszcze swoje klasy, namówcie znajomych. Tylko jedna klasa wygra i otrzyma startery sieci komórkowej GaduAIR – w sam raz na przegadane wakacje!

Czasu zostaje coraz mniej. Tylko do czwartku klasy mogą zgłaszać swój udział na stronie www.wakacje.gaduair.pl

Już 19 czerwca ekipa GaduAir odwiedzi szczęśliwą klasę. Ciekawe, w której części Polski?

Jeszcze tylko do tego czwartku, 18 czerwca, można zgłaszać swoją klasę do zabawy świętującej koniec roku szkolnego i witającej wakacje! Przed warszawskimi szkołami odbyły się manifestacje, zapowiadające mobilne wakacje z GaduAIR - Relację można obejrzeć poniżej: W ciągu tylko kilku dni zgłosiło się kilka tysięcy klas z całej Polski!Zgłoście jeszcze swoje klasy, namówcie znajomych. Tylko jedna klasa wygra i otrzyma startery sieci komórkowej GaduAIR - w sam raz na przegadane wakacje!Czasu zostaje coraz mniej. Tylko do czwartku klasy mogą zgłaszać swój udział na stronie www.wakacje.gaduair.plJuż 19 czerwca ekipa GaduAir odwiedzi szczęśliwą klasę. Ciekawe, w której części Polski?  - Idą mobilne wakacje z GaduAIR!
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz