Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Infobot kupiony?

Niedawno gdzieś czytałem o tym, że Infobot zaprzestał działalności w obrębie sieci Skype ponieważ został zakupiony przez GG Networks – właściciela sieci GG. Uznałem to za plotkę, ponieważ oficjalnym powodem podobno było znikome użycie Infobota w sieci Skype, jednak pierwszy raz widzę sytuację, aby GG Networks w swoim oficjalnym komunikacie prasowym polecał jakąś zewnętrzną firmę/organizację, mało tego – Infobot przecież nie jest autoryzowanym botem sieci GG – ma nie dokońca zgodny z regulaminem dostęp do sieci, uzyskany zapewne na podstawie bibliotek libgadu z projektu EKG.

Teraz widać co raz wyraźniej, że najpopularniejszy polski Bot został wykupiony przez GG Networks, o czym świadczy również (od kilku minut) komunikat na stronie bota:

Informujemy, że dołączyliśmy do GG Network S.A. i teraz pod jej skrzydłami będziemy kontynuować rozwijanie Infobota 🙂 Jesteśmy przekonani, że pozwoli nam to wprowadzić wiele nowych i przydatnych użytkownikom funkcji. Zobacz oficjalną informację prasową na stronie Gadu-Gadu.

Ciekaw jestem jak potoczy się dalej ta „współpraca”. Może Infobot uzyska niebawem specjalny, 4-cyfrowy numer GG?

Niedawno gdzieś czytałem o tym, że Infobot zaprzestał działalności w obrębie sieci Skype ponieważ został zakupiony przez GG Networks - właściciela sieci GG. Uznałem to za plotkę, ponieważ oficjalnym powodem podobno było znikome użycie Infobota w sieci Skype, jednak pierwszy raz widzę sytuację, aby GG Networks w swoim oficjalnym komunikacie prasowym polecał jakąś zewnętrzną firmę/organizację, mało tego - Infobot przecież nie jest autoryzowanym botem sieci GG - ma nie dokońca zgodny z regulaminem dostęp do sieci, uzyskany zapewne na podstawie bibliotek libgadu z projektu EKG. Teraz widać co raz wyraźniej, że najpopularniejszy polski Bot został wykupiony przez GG Networks, o czym świadczy również (od kilku minut) komunikat na stronie bota: Informujemy, że dołączyliśmy do GG Network S.A. i teraz pod jej skrzydłami będziemy kontynuować rozwijanie Infobota :) Jesteśmy przekonani, że pozwoli nam to wprowadzić wiele nowych i przydatnych użytkownikom funkcji. Zobacz oficjalną informację prasową na stronie Gadu-Gadu. Ciekaw jestem jak potoczy się dalej ta "współpraca". Może Infobot uzyska niebawem specjalny, 4-cyfrowy numer GG?  - Infobot kupiony?
Kategorie: Sieć
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz