Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Jak usunąć grupę „Pomocnicy”?

Grupa „PGrupa Pomocnicy w Gadu-Gadu 10 - Jak zablokować?omocnicy” to grupa botów na naszych listach kontaktów dodawana przez serwer Gadu-Gadu „na siłę” do klienta w wersji 10.x. Usunięcie kontaktów lub grupy jest możliwe, ale grupa i boty wracają przy kolejnym uruchomieniu Gadu-Gadu w rozwiniętej formie.

Nie każdy życzy sobie takiej ingerencji w listę kontaktów, tym bardziej, że lista w GG 10 jest automatycznie eksportowana wraz z dodatkową grupą i jest widoczna w pozostałych klientach.

GGMod+ od wersji 0.9.21 pozwalał na automatyczną blokadę grupy poprzez scalenie Pomocników z grupą Ignorowani. Rozwiązanie miało wadę, głównie ze względu na to, że automatycznie wszystkie boty (również te przydatne) były blokowane.

Dzięki użytkownikowi _Borys z forum BK2 istnieje możliwość stałego zablokowania dodawania botów do listy kontaktów. Pomysł użytkownika stał się początkiem rozwiązania problemu i tak w GGMod+ 0.9.22 po zaznaczeniu odpowiedniej opcji, możemy spokojnie usunąć zbędne kontakty z listy (GGMod+ sam tego nie zrobi, nie wiadomo które z botów mogą być dla użytkownika przydatne). Funkcja działa tylko z najnowszym wydaniem Gadu-Gadu (10.3).

GGMod+ z opcją blokady grupy "Pomocnicy"

Pobierz

 

Grupa "Pomocnicy" to grupa botów na naszych listach kontaktów dodawana przez serwer Gadu-Gadu "na siłę" do klienta w wersji 10.x. Usunięcie kontaktów lub grupy jest możliwe, ale grupa i boty wracają przy kolejnym uruchomieniu Gadu-Gadu w rozwiniętej formie. Nie każdy życzy sobie takiej ingerencji w listę kontaktów, tym bardziej, że lista w GG 10 jest automatycznie eksportowana wraz z dodatkową grupą i jest widoczna w pozostałych klientach. GGMod+ od wersji 0.9.21 pozwalał na automatyczną blokadę grupy poprzez scalenie Pomocników z grupą Ignorowani. Rozwiązanie miało wadę, głównie ze względu na to, że automatycznie wszystkie boty (również te przydatne) były blokowane. Dzięki użytkownikowi _Borys z forum BK2 istnieje możliwość stałego zablokowania dodawania botów do listy kontaktów. Pomysł użytkownika stał się początkiem rozwiązania problemu i tak w GGMod+ 0.9.22 po zaznaczeniu odpowiedniej opcji, możemy spokojnie usunąć zbędne kontakty z listy (GGMod+ sam tego nie zrobi, nie wiadomo które z botów mogą być dla użytkownika przydatne). Funkcja działa tylko z najnowszym wydaniem Gadu-Gadu (10.3). Pobierz    - Jak usunąć grupę „Pomocnicy”?
Kategorie: GaduNews.pl
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Jak usunąć grupę „Pomocnicy”?
 1. a jak usunąć ggmod jeśli się już go nie chce? :]

 2. zaintalowalam zaznaczyalm ta opcje i nie dziala

 3. mam teraz duze zdjecia kolegow :/

 4. marta, jest tam napisane, że od teraz będziesz mogła usunąć samodzielnie tą grupę i ona już nie wróci. Ta opcja blokuje powrót tej grupy.

 5. Po jasna cholere jakies bzdety, po co to komu, czy gg nie moze byc takie jak kiedys, ten kultowy komunikator schodzi na psy, zastanawiam sie nad usunieciem go bo nie chce mi sie bawic w instalowanie jakis wtyczek…

 6. polecam serdecznie aqq, nie ma reklam chodzi zdecydowanie szybciej i sprawniej. Zresztą sprawdźcie sami 🙂

 7. Z tymi "pomocnikami" to totalna porażka…
  Managera wywalić na zbity pysk. Z wilczym biletem xD… Już myślę, żeby wyłączyć gg i tylko go mieć na wypadek wypadku xD.. do diabła z takim gg.!!

 8. Jednym słowem, niech sobie ten chciwy kasorób autor w dupę wsadzi to GG.

 9. Własciciel gg to nienasycona świ..ia bo "Pomocnicy" nabijają mu kasę a uzytkownik to dla niego dojna krowa

 10. 1) rozwiązanie to zainstalowanie jakiegoś lepszego komunikatora (np o wiele lepszy jest gg lite)
  2) posątąpić według instrukcji
  Edytowujemy plik ServerConfig.xml lokalizacja C:\Documents and Settings\Twoe konto windowsa\Dane aplikacji\Gadu-Gadu 10\Twój numer gg
  Edytować plik w notatniku znaleść ten wpis:
  <bot gg="6600" name="EzoBot" state="add"></bot><bot gg="100" name="Infobot" state="add"></bot><bot gg="801" name="Karolina GG" state="add"></bot><bot gg="729" name="GaduAIR" state="add"></bot><bot gg="202" name="Blip.pl" state="add">
  następnie pozamieniać te add na del (Po Pomocnikach)

Dodaj komentarz