Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Kandydaci na prezydenta promowani na Blipie

Profile kandydatów obecnych na Blipie są polecane w specjalnej zakładce „Kandydaci” po prawej stronie kokpitu. Niektórzy kandydaci są długofalowymi użytkownikami a niektórzy mikroblogują na potrzeby kampanii od niedawna.

Poniżej przedstawiamy listę Blipjących kandydatów na prezydenta:

Profile budzą spore zainteresowanie, a większość z wymienionych kandydatów aktualizuje profil na bieżąco, dodaje linki filmów z YouTube i odpowiada za pomocą Blipa na stawiane im pytania.

Źródło: media2.pl

Profile kandydatów obecnych na Blipie są polecane w specjalnej zakładce "Kandydaci" po prawej stronie kokpitu. Niektórzy kandydaci są długofalowymi użytkownikami a niektórzy mikroblogują na potrzeby kampanii od niedawna. Poniżej przedstawiamy listę Blipjących kandydatów na prezydenta: Bronisław Komorowski Grzegorz Napieralski Andrzej Olechowski Marek Jurek Kornel Morawiecki Waldemar Pawlak Bogusław Ziętek Profile budzą spore zainteresowanie, a większość z wymienionych kandydatów aktualizuje profil na bieżąco, dodaje linki filmów z YouTube i odpowiada za pomocą Blipa na stawiane im pytania. Źródło: media2.pl  - Kandydaci na prezydenta promowani na Blipie
Kategorie: Blip.pl
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz