Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Kolejna wersja Nowego Gadu-Gadu… STABILNA!

Dzień po wydaniu buildu 9103, serwis Leglne.info opublikował kolejną wersje Nowego Gadu-Gadu. Co jest najdziwniejsze, jest to kolejna wersja stabilna. Lista zmian nie jest jeszcze znana. Zapewne są to poprawki małych błędów, wykrytych w poprzedniej kompilacji.

Być może wkrótce dowiemy się, jakie błędy zostały poprawione (lub dodane)…

Pobierz NGG 8.3 build 9115 |  Pobierz GG8+ 0.7.3

Dzień po wydaniu buildu 9103, serwis Leglne.info opublikował kolejną wersje Nowego Gadu-Gadu. Co jest najdziwniejsze, jest to kolejna wersja stabilna. Lista zmian nie jest jeszcze znana. Zapewne są to poprawki małych błędów, wykrytych w poprzedniej kompilacji. Być może wkrótce dowiemy się, jakie błędy zostały poprawione (lub dodane)... Pobierz NGG 8.3 build 9115 |  Pobierz GG8+ 0.7.3  - Kolejna wersja Nowego Gadu-Gadu… STABILNA!
Kategorie: GG na PC
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Kolejna wersja Nowego Gadu-Gadu… STABILNA!
  1. Kiedy mozna sie spodziewac bnnaer killera do tej wersji ?

  2. Lol, nie zdążyłem zainstalować dobrze tamtej wersji a już nowa wychodzi xD

  3. To nie jest jakiś Fake ?? Bo na stronie oficjalnej gg widnieje wersja z wczoraj, a tak nawiasem czy gg wydawało by buildy co dzień ?? chyba nie.

  4. no i pokrzyżowali mi plany xD w związku z tym na GG8+ dla tej wersji trzeba czekać do jutra (znowu, sorki =/)

  5. [size=24][url=http://gadunews.pl/downloads.php?cat_id=4&download_id=100]GG8+ 0.7.3 dla tej wersji GG[/url][/size]

Dodaj komentarz